Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes e lefesteni a lemezfel...

Érdemes e lefesteni a lemezfelnit?

Figyelt kérdés
mennyi ideig lenne jó rajta? (opel astra f)
2016. jan. 9. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi pénzt, időt és energiát áldozol a festésre. Ha megveszed a teszkóba' a legolcsóbb fekete akrilt és csak ész nélkül rányomod, akár egy hét alatt is lepereghet róla. Ha veszed a fáradságot, hogy leszereld a gumit, eltávolítsd az ismeretlen korábbi festékrétegeket és rozsdát, valamint tisztességesen alapozol és jó minőségű bevonatot használsz, akkor akár évekig is jó lehet. Sokan dicsérik még felniknél a szinterezést is, állítólag az is sokáig bírja, nekem nincs vele tapasztalatom.
2016. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szinterezés tartósabb mint a sima spray-el vagy festékkel való megoldás!

A felnit mindkét esetben érdemes előtte le homokszóratni!


Viszont itt jön az,hogy érdemesebb megnézni egy gumisnál,hogy mennyibe kerül rá 4db új lemezfelni,mert lehet meg sem éri az egész kínlódás a kerekkel mert a felújítás összegétől pár ezerért drágábban már veszel egy komplett új garnitúrát!

2016. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én a rozsdás részeket lecsiszoltam,(finom szemcséssel) és 2 rétegben fújtam a maestro fekete matt akrillal lassan 4 éve és még mindig rajta van, nem pattogott le meg semmi. AZ egész művelet megvolt 2500Ft-ból. Fújni úgy fújtam, hogy rátettem egy bicaj kerékre azt megpörgettem és csak tartottam a spray-t így szép egyenletes lett
2016. jan. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
bár hozzá tenném, hogy nem volt annyira rozsdás de azért zavaró volt
2016. jan. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát, well done festékem van és tavasszal szeretném megcsinálni :) 1 nap 2 felnit másnapra rá megint kettő és kész, ja le drótkefézem vagy fúróba fogható drótkoronggal lecsiszolom
2016. jan. 10. 01:11
 6/6 A kérdező kommentje:
very well fújós spray festékem*
2016. jan. 10. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!