Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek érdemes megvenni...

Ferikee9212 kérdése:

Szerintetek érdemes megvenni ezt az autót ennyiért?

Figyelt kérdés

Nézegettem 180-220 között kocsikat és egyik se teszett tulságosan. Először suzukiba gondolkodtam de nem találtam értelmesnek tűnőt (képeken jobb colt sokkal mint élőben).

Találtam most egy Opel Astra 1.4 SI 8 SZ Vonóhoroggal (1994) est. Ránézésre jó állapotban van. Pöccre indult nem volt semmi amibe nagyon bele lehetett kötni külsőleg voltak kisseb hibák illetve a benzintartálynál volt rozsdásodva amire azt mondta a kereskedő hgy tipusbetegség.

225 ért volt hirdetve azt mondta a kereskedő 210 az alja.

[link]



2016. jan. 10. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg még a "aljá"ért sem
2016. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az összes rohad / rohadni fog.

Amíg annyira nem vészes addig jó.

Szerintem a célnak megfelel, elvisz A ból B be.

Azért arra még számolj hogy erre a költségre rájön az eredetiségvizsga+vagyonosodási illeték+új forgalmi+új törzskönyv.

2016. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért, amennyiért egy jobb középkategóriás biciklit lehet kapni, szerintem teljesen elfogadható.

Nyilván ennyi pénzért nem lehet elvárni, hogy még 20 évig autó maradjon. De ha rozsdásodik is itt-ott, akkor is kiszolgálhat még téged jó pár évig. Ilyen korú, futású és árú autóból teljesen makulátlan szalon állapotút nem fogsz kani.

2016. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Friss műszakival 2kilóért én elvinném,így fél év vizsgával sok érte.Az átírás 60 ropi,6 hó múlva meg műszakira kb ugyanennyi.
2016. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4:


Másfél év az a fél év! (2017.06)


Ennyiért jó lehet, kihúzza a másfél évet, aztán mehet a bontóba.

2016. jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ócska vas! Nem szabad megvenni!
2016. jan. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60 ropi egy műszaki?! Mi kerül rajta annyiba? Én 20 körül szoktam fizetni érte.
2016. jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!