Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MITSUBISHI LANCER EVO vagy...

MITSUBISHI LANCER EVO vagy SUBARU IMPREZA?

Figyelt kérdés
Kocsivásárlás céljából érdeklődöm, midenképpen 4x4 és szeretném még tovább fejlesztgetni
2016. jan. 10. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem melyik kéne? SUbaru,egyértelmű.

Miért? Mert bubububububububu

2016. jan. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem kb 10 éves korom óta egy Evo az álmom. Akkor talán még csak VI-os volt.

Igazából mind2 nagyon jó autó, de ezekhez már fölösleges hozzányúlni, jók gyári állapotban is.

2016. jan. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Subaru Impreza WRX STi (2002–2005)

A kép szerinti paintwork-el:

[link]

2016. jan. 11. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló írta, a bububu miatt én is a Subaru mellett döntenék. Viszont belső kialakításra a Mitsubishi jobban bejön. Az Impreza nekem mindig olyan túl műanyagnak tűnt belülről. De lehet velem van a baj. :)
2016. jan. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki őket. Teljesítményben mindkettő kimagasló. Azt gondold meg, hogy mindennapi használat során melyikkel jobb együtt élni. Tehát a rugózás keménysége, ülések, ergonómia, csomagtartó, stb.
2016. jan. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A világon két ember létezik az egyik a Subaru Impreza párti, a másik az EVO párti és mind a kettőre van ok.

Az EVO jobb ha egy sporteszközre nézel, jobb az irányítása, fejlettebb az összkerék hajtása.

Az Impreza pedig mint tárgy, a boxer motor hangja azaz a bubu (sajnos az újakban már ez nincs), kemény futómű, kemény kuplung, nehéz kormány.

2016. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A bububu olvasása közben Trabarnát hallotam :D

A subaru műanyagos belseje azt érezteti velem hogy nem a kényelem a fontos hanem az élmény aminek a forrása úgyis a motorháztető alatt, kerekek közt és a kipufogó végén van. az evo pedig mint ha a svajci óra fogaskerekeinek öszhangjának mintájára lenne építve

2016. jan. 11. 22:44
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez így igaz, az evot nem kihívás vezetni. Viszont messze nincs olyan karaktere mint az imprezának.
2016. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő nagyon tetszik, de világéletemben mindig kicsit az Imprezát favorizáltam jobban. :) És a 2007-es évjárat a best! :)
2016. okt. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!