Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Caddy 1.9 TDI vagy...

Volkswagen Caddy 1.9 TDI vagy Volkswagen transporter T5 1.9 TDI Melyiket ajánljátok? Fontos információ/tudnivaló a két autóról?

Figyelt kérdés
Volkswagen
2016. jan. 12. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik kocsi háromszorosa a másiknak.

Mi kell neked? egy kisteher, vagy egy busz?

2016. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Caddy egy pici autó, pakolni se lehet bele rendesen, de még ülni sem. A Transporter pedig kényelmes és tágas belül, és sokkal könnyebben pakolható. Méretben is pont akkora, hogy még kényelmesen használható személyautónak. Én Transportert vennék.
2016. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Buszt!

Csak nem biztsos, hogy a buszt ki fogom e tudni használni. Ezért gondoltam még a Caddyre.

2016. jan. 13. 19:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Transporter az jó, ha kihasználod. A caddy-t én nem ajánlom. Céges autóként használtam, amig a sajátom (mármint az én céges autóm) műszakis volt, de a Fiat-hoz képest egy lomha, idétlen autó.
2016. jan. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!