Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek a fiamnak...

Milyen autót vegyek a fiamnak ballagási ajándéknak 3-5 millió között?

Figyelt kérdés

Már most nézelődöm kereskedésekben, használtautón.

beszéltem a gyerekkel is hogy ő milyen kocsikat szeret.

Nagy a szórás.

Lehetőleg 1-5 éves legyen, max 3bmw, vagy audi 4 kategória, de ez a max.

Inkább lejjebb, mint pl egy mazda 6.

Akik most ebben a korosztályban vannak, ilyen feltételekkel milyen kocsinak örülnének ballagásra.

Csak kabriót nem akarok, baromi rosszul törnek, ha baleset van.

És csak benzines legyen, dízel ebben a családban még senkinek nem volt.



2016. jan. 13. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
én az Audi 4-re szavazok, az egy stabil, megbízható kocsi. bmw iszonyú szervizigényes és elég drágák hozzá az alkatrészek, ha bármi van, na meg zabál. szal audi csakis.
2016. jan. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is az Audira szavazok, bár jó lenne tudni, hogy mit szeret. Mert például ha BMW párti, és a haverjainak is ezt hajtogatja, akkor szinte ciki lesz Audival megjelenni (bár egy 5 éves Audi soha nem ciki). De ezekszerint nem ilyen a gyerek szerencsére.

Egy Audi A4 2.0 TFSI-vel tökéletes lenne, nem tudom mennyire akarsz neki erős autót, a legjobb persze a 3.0 TFSI, de az túl erős és rengeteget eszik.

2016. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mercedes Benz C220 (2008)

BMW 118 (2006)

Audi A3 (2006)

2016. jan. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Apád biztos jót röhögne ezen a kérdésen.
2016. jan. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig jobb a dízel, főleg ha sokat megy majd vele.

Audi A4 csak ne a 2.0 PDTDI, hanem a 2.5 V6 TDI.

2016. jan. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
A legnagyobb ökörség ballagásra, meg úgy egyáltalán kocsit venni a gyereknek. Majd megdolgozik szépen érte! De a kérdésre visszatérve, gondolom a fiadnak nem rég óta lehet jogosítványa, ezért a BMW-t kizárnám a hátsókerék hajtás miatt. Egy A4-es Audi viszont egyáltalán nem rossz, szép is, csak szervizeltetni tudni kell. Szerintem ha a fiad nem felvágásból akar autót, akkor Mazda 6, Honda Accord. :)
2016. jan. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
70%

#4 ezen most én is jót röhögtem :D

egyébként pedig nettó baromságok az ilyen kérdések, majd pont az itteni válaszolók válaszai alapján fog valaki 5 millió ft értékben kocsit venni, nem?

ugyan már...mindig bekapjátok a horgot emberek.

2016. jan. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Inkább rendelj neki kuurvát, abba majd nem hal bele senki
2016. jan. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

Ballagásra kocsit? 28 éves koromban lett kocsim (pedig 17 éves koromban szereztem jogsit), akkor is úgy, hogy apámtól megörököltem, mivel meghalt - a 2 milliós hitellel együtt.

Egyébként meg bármilyen Turbo Diesel sokkal károsabb az egészségre és a környezetre, mint egy benzines. Járjon a gyerek biciklivel, én is azt teszem. :)

2016. jan. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kamuszagú, de nem megsértődni, lehet, hogy tévedek. Csak azért gontoltam rá, mert egy 18 éves, vagy ha fősuliból, egyetemről ballag, akkor minimum 22 éves gyereknek alsó hangon kb 50 éves az apja (kivéve ha olyan, mint Matisz nagypapa, aki már 40 évesen nagyszülő lett). Ebben akorban meg vannak olyan komolyak az emebrek (főleg akik ballagási ajándékot tudnak venni 5 millióért), hogy nem a jónépre bízzák az ilyen döntéseket.

Ha komolyan veszem, akkor azt tudom mondani, hogy 2-3 millióig érdemes használtautót venni, ha vlaaki magának keres valamit, mert ár és érték arányban úgy a legjobb.

De ajándékba elég gáz használtat vásárolni főleg úgy, hogy van rá 5 millió ft. Oké, jó a használt Audi, a BMW.

De mi baj például egy jó és új Astra J-vel? Vagy egy új Focussal? Új Mazda 3-al? Ezek mind biztonságosak, ezekkel is menő lesz a gyerek. Csak be kell sétálni a szaloba és rábökni az árlistában valamelyikre és megrendelni.

2016. jan. 14. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!