Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit ajánlotok?

Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Milyen autot ajánlotok 3-5 eszer eurò között?

2016. jan. 13. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
bömöszt basztmeg.
2016. jan. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18f kezõkènt mit vegyek?
2016. jan. 13. 22:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Szlovákiából kérdezed, hogy euróban gondolkozol? Skoda Octaviát vennék. Mert ugyan cseh márka, de talán a két ország szomszédsága miatt, de nagyon sok Skoda van Szlovákiában is, könnyen lehet találni belőle ennyiért kifogástalant és még a lagnagyobb kocaszerelő is jól ért hozzá.
2016. jan. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért van választék. Ha németországról beszélünk olcsóbb mint ausztria és nem akarod ,hogy sokat költs rá, akkor ne luxus márkát. Kilőném a mercit és BMW-t persze ha felvágni akarsz, akkor BMW 320 vagy 520 D , jó kocsik nem azt mondom, de használni akarod vagy villogtatni a kulcsot ? Ennyiért vehetnél egy 750 i-s csak lepukkant lenne, mindig csak költenél, tehát lemodntam mit ne. Ennyi pénzért nézegethetsz passatot itt a V. szériára gondolok a világból kimennek, 7-800 ezer km-t is az 1,9 diesel motorrAL. Egy golf is menő lenne. De jó lenne többet tudni mit szeretnél.

Ennyi pénzért már egy újabb autó is szóba jöhet, például KIA ceed, nem tudom mennyit akarod használni a kocsit ezt se irtad le, de én egy KIA ceedet használok, benzineset, nagyon jó, bár kombi. Ha egy fiatalos kis pro ceed-et vennél egy benzines motorral a kis kasznit nagyon vinné és 5000 euróért lenne egy 6-7 éves kocsid és nem egy 10 év feletti passat. Audiba ott vannak az A3-as A4-es bár ebből is csak egy idősebbet kapnál. Esetleg egy ford,azok is jók. Igazából tudni kéne, benzin vagy diesel, évi hány km. Sportos, vagy kombi autó, vagy valami irányt. De a hyundai-nak is vannak jó modeljei, ott az opel, esetleg egy régebbi volvo, saab-ok bár ahhoz alkatrészt szerintem nem egyszerű találni, mercedesnek is vannak jó modeljei, csak ott kompromiszumot kell kötni, vehetsz Eosztályt 5000 euróért, de lesz benne 500 ezer km. Sokoda octaviak is jók, toyota szinte az összes megbizható. Ha meg valami nem midnennapit akarsz akkor egy Alfa, de azzal lesz gond, vagy egy Honda.

2016. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. jan. 14. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!