Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Krone sdr 27 pótkocsiról?

Krone sdr 27 pótkocsiról?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy hütős pótkocsit, mennyire bevált a Krone sdr 27 ?

2009 es modellt nézegetem.



2016. jan. 14. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Schmitz nem jatszik a listan?
2016. jan. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ennél a vállalatnál ahol nèzem nincsen.

Jobb inkább egy olyant venni vagy megteszi a krone is ? Vagy inkább várjak s vegyek schmitzet ?

Sok a probléma a krone-al?

2016. jan. 14. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
A Krone is egy neves gyártó, szerintem nincs velük gond.
2016. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Durván egy fél évig húztam Krone hűtős félpótót, nekem semmi problémám nem volt vele, szerintem a csúszásgátló saválló lemez az alja, térdig érő sárban is normálisan tudsz elektromos békával rakodni,hátsó ajtót egy újjal lehet ki-be zárni, a belső világítása egész jól elvan osztva, és a futóműve is elég stabil.

Amíg Kögellel dolgoztam sikerült megutálni a Kögel pótokat, a padló nagyon csúszik ha pára van a pót belsejében, elektromos béke csak egyhelyben esztergál, a 3 zsanér nem elég a hátsó ajtó tartásához(hamar lógni fog, szenvedés a bezárás, a belső világítása pedig jóformán semmire se jó.

Nekem eddig a Lamberet jött be a leginkább, egy hajszálnyival szélesebb a belseje(könnyebb a raklapokat összeforgatni), a belső világítása szerintem magasan veri a többi márkáét(már amelyikkel eddig dolgoztam)

2016. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentet :)
2016. jan. 27. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!