Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Vectra A vagy B? Dízel,...

Opel Vectra A vagy B? Dízel, vagy benzin?

Figyelt kérdés
Autóvásárláson gondolkozok, és ezzel a két típussal szemezgetek. A keret olyan 2-300ezer között mozog. Városi autó lenne. A benzines B vectrák fogyasztása városban eléggé nem kevésnek mondható, ezért is gondolkozok isuzu dízeleken, de ott meg a több hibalehetőségtől félek. Tapasztalok, vélemények esetleg? Ki melyiket ajánlani? Köszi előre is!

2016. jan. 14. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
2-300e kozott autot nem lehet kapni, csak szethajtott, szetrohadt roncsot. Teljesen irrealis elkepzeleseid vannak, ha ennyi penzed van autora, vegyel inkabb berletet, mert egy tankolas a foldhoz van, es akkor meg a szervizeltetesrol nem beszeltunk...
2016. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos tanácsot, tényleg sokat segített! Esetleg normálisan is le bírod írni, hogy akkor milyen autót érné meg venni, vagy turkálsz még a pénztárcámba, amit annyira ismersz?
2016. jan. 14. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Vectra "A"-t már nem javaslom. Nehéz nem lefingott darabot találni, elég idős már a járműpark.

Inkább B-t nézegess! Találni néha 1-2 nem széthajtottat is 350-400 környékén. Benzines 1.6-os nekem csak városban használva olyan 9,5-10 liter körül eszik. Vegyesben 8,-8.5, pályán meg 7 környékén.

Isuzu dízelekkel van egyébként a legkevesebb probléma. Az Opel motoros dízeleknél az adagoló (Bosch(!)) a gyenge láncszem és drága a javítása.

2016. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem is B Vectrám van. 1.6 os 75 lovas.

Én a fogyasztásával kapcsolatban nem erre számítottam. 7-8 liter körül fogyaszt,igaz nagy városi dugóban nem használom.300 ezer körül lehet kapni elég jókat. Csak ajánlani tudom. Ha valami kérdésed lenne írj nyugodtan.

Remélem segítettem. :)

2016. jan. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó 2 válaszolónak ! :) Utolsó, éltem a lehetőséggel, és írtam Neked!
2016. jan. 15. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkább B Vectra és benzines motorral.


2-300 ezer között pont a legalját lehet kapni! Jelenleg a B Vectra ára minimum 180.000Ft. A felső határ 1.100.000.

700.000-ért egész jó példányokat lehet találni.

2016. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!