Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szegedi autópiac?

Szegedi autópiac?

Figyelt kérdés
Először is nem vagyok szegedi, szóval ezért a kérdés. :) Szegeden van esetleg használt autó piac hétvégente egy kijelölt helyen, parkolóban vagy valahol? Vagy máshol Csongrád megyében? Esetleg szomszédos megyében ahova érdemes elmenni? Vagy megbízható kereskedőt tud valaki Szegeden? Utóbbitól tartok egy kicsit, de ha nincs más... akk egye fene. A gugli hiába a barátom, ha csak kereskedőket dob be a szerencsétlen. A válaszokat előre is köszönöm. :)

2016. jan. 15. 02:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom van e még, de néhány éve még volt a cserepes sori piac területén vasárnap délelőttönként. Na, közben rákerestem, az oldal azt írja hogy nincsen.

[link]

2016. jan. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 egySanyi ***** válasza:
Használt autó keresésnél itt a környéken Kecskemétet ki ne hagyd.
2016. jan. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első, a Cserepes sori Piac munkatársának küldtem érdeklődő emailt és azt válaszolták, h évek óta nincs autópiac. Számomra fura, h egy ekkora városban nincs. :S

Kedves második, köszönöm, Kecskemét tervben van. :)

2016. jan. 15. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, manapság mi a helyzet az az ilyen autópiacokon, de tíz-tizenöt éve istenkísértés volt ott kocsit venni. Inkább kereskedőt ajánlanék. Nem a murvás placcokra gondolok, hanem a komolyabbakra, akik akár garanciát is vállalnak az eladott vasra, és akiket évek múltán is megtalálsz.
2016. jan. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó: Az én apám mindig tulajdonostól vett kocsit és nem volt velük probléma. Az autókereskedők mindig "füllentenek". AAA autónál is ígérnek fűt is meg fát is és egyszer csak azt veszed észre, h kihullott alólad a kocsi. :) Nagyon nehezen állok rá kereskedőtől vásárolni.

Sajnos, mint ah közben kaptam még választ a Cserepes sori Piac munkatársától kiderült, h nincs igény autópiacra. A legnagyobb probléma, h sok kocsi nincs fent a neten, hiába akarják eladni. Meg ott vannak azok is, akik autókereskedőnek még véletlenül sem adják el. Érdekes.

Voltam párszor itt a szomszédban, Szabadkán a piacon és ott vasárnap nagy autópiac van. Elég széles a választék. Onnan visszahozni kocsit meg nem érdemes, hisz németből kerültek azok is oda. :D Am neked is megy a zöld kéz, ah a többieknek is. :)

2016. jan. 17. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!