Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kb átlagosan mennyibe kerülhet...

Kb átlagosan mennyibe kerülhet ennek a sérülésnek a javítása? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]



Kb 10centi hosszú 4-5centi széles sérülés a fényezésben. Opel Astra 2008-as kombi csomagtartó



2016. jan. 15. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Képről egy karosszériás se mond semmit. Lehet elég polírozni, de ezt képről nem lehet megmondani. Melyik részén van a kocsin. Pl a lökhárítónak egy kis részén simán kijön számla nélkül 10 ezer forintból az újra fényezés is. ( nem az egész, hanem az a rész és a régi festékkel széppen összehúzzák ,hogy ne legyen színeltérés ) nem tudom elmondani szakszavakkal, de már sokat jártam fényezőnél .
2016. jan. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha becsüteletesen megcsinálják akkor 20-30 ezer közt, vagy felette műhely függő. Bár nem látom hogy metál-e stb. Az sem látszik a képen hogy mennyit kell gittelni (szinte biztos hogy kell).
2016. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha jól látom, akkor már megkapta a rozsda, tehát polírozás felejtős mert olyan mély. Ez a belefújkálás meg nem a legjobb ötlet, főleg számla nélkül, mert ha előjön 2-3 hónap múlva ahol el lett ködölve, nem tudsz reklamálni. Ezt az elködölést akkor szokták alkalmazni, amikor valami eladásra megy.

Meg vannak színek amik elviselik, pl a fehérben nem nagyon jön elő.

2016. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem rozsdás. Ma történt egy kisebb baleset, egy oszlopra szerelt rozsdás/barna festékes kukát találtam meg.
2016. jan. 15. 13:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem mentem neki erőren, csak éppenhogy, de ez is elég volt neki, hogy megkarcolja. Talán akkora ereje sem volt, mintha nekinyitná valaki a másik kocsi ajtóját.
2016. jan. 15. 13:31
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor lehet hogy tényleg polír elég neki. Elég csalókák tudnak lenni a képek.
2016. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg nem mély. Polírozás mennyibe fáj kb? Azért nem olcsók az ilyen dolgok. 20-25 ezerből kijönne? Vagy a polírozás nem olyan drága? Sosem voltam még ilyennel sehol, szóval azért kérdezgetek róla ennyit. :) Az eddigi válaszokat pedíg köszönöm. :)
2016. jan. 15. 14:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdés megint hogy ki csinálja, profi helyen 30-40 ezerből az egész autót rendesen telibe polírozzák.

Szerintem olyan 10 ezer alatt kijössz. Én haveroknak régen pár ezerért szoktam olyan kisebb felületeket polírozni mint pl egy astra első sárvédőív. Mindenképp kérdez meg legalább 3 helyet, én mindenben azt szoktam. Gyakran vannak 30% eltérések az árban, ami viszont nagyon alacsony az gyanús.

2016. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!