Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autómosás után is koszos...

Autómosás után is koszos marad az autó, miért nem szedi le?

Figyelt kérdés
Kézi mosóba járok, fehér az autóm és mosás után ha az ujjamat végighúzom pl. az ajtón, meglátszik a nyoma, leszedem a kosz réteget. A magas nyomású mosás miért nem szedi le vagy mit csinálok rosszul?

2016. jan. 16. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:

-ahová te jársz ,az csak egy un. gyors mosó,

-ha tiszta autót akarsz,akkor ne ide járj,hanem keress fel egy rendes autómosót,

2016. jan. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 vatafak ***** válasza:
automata mosóba járás gyilkolja a fényezést, csak kézimosóba menj. az
2016. jan. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen kézimosóba járok én is, több program van ugye, habos mosás, magas nyomású mosás, őblítes. Szépen sorba használom őket, de koszos marad, ahogy írtam.

2016. jan. 16. 09:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet kevés nyomással dolgozik a mosó, nálam szinte tökéletesen levisz mindent. Próbáld meg másik helyen.
2016. jan. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam én is, átmentem egy másikba multkor, de ott is hasonlo lett. Lehet átmosom majd egy szivaccsal, az biztos leszedi és utána hátha már lemossa mindig.
2016. jan. 16. 11:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Vidd el egy aktívhabos kefés mosóba.
2016. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát valami érdekes trutymót szedhettél fel valahol, amit nem akar levinni semmi. Oldószer + puha szivacs a megoldás.
2016. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan sötétkék autóm van, de én is m indig ilyen helyen mosom, és mindig tökéletesen leszedi. Körbenyomom egyszer a mosószeres vízzel, aztán ahányszor szükséges tiszta vízzel. Ha öblíted, akkor mindig fentről lefelé haladj különben csak kergeted az autón a koszos mosószeres vizet. Úgy maradhat még koszos(nak tűnő), ha nem indulsz el azonnal a mosás után, mert úgy cseppesen szárad meg, míg a menetszél megszárítja rendesen.
2016. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de nem a száradásból adódik a baj, amikor mosom magasnyomású kézivel és az ujjamat végighúzom a kocsin az ujjam lehozza a ganét a mosó meg nem. Le mosom majd egy szivaccsal aztán nyomok majd rá valamilyen viasz réteget, hogy többé vissza ne jöjjön ez a makacs sár.
2016. jan. 17. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!