Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi okozza ezt a jelenseget?

Mi okozza ezt a jelenseget?

Figyelt kérdés
20 perc leallitas utan megnezem az olajszintet a nivopalcan. A min jelzesig fekete az olaj es vastag reteg van rajta. A min jelzes utan a maxig vekonyabb rajta az olajreteg es joval vilagosabb rajta az olaj. Fel kellett mar onteni egy literrel az olajat, ez befolyasolhatja? Vagy esetleg viz van az olajban es azert higabb es tisztabb, vilagosabb fent? Vagy ez normalis jelenseg?
2016. jan. 16. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen márkájú olajat használsz és honnan van? Egyébként így elsőre nem tűnik normálisnak vagy legalábbis én még soha nem láttam ilyet.
2016. jan. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
castrol 10w40. Esetleg okozhatja hogy elotte nem ilyen volt benne? Mert nemreg vettem az autot es nem tudom elotte milyet tettek bele, de felontottem ezzel. Mondjuk a kezikonyven az van hogy 10w40 kell bele.
2016. jan. 16. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!