Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan primera 2004 1.9 dci...

Tomos1987 kérdése:

Nissan primera 2004 1.9 dci nem izzít! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
üdvözlöm. sajnos nem jött meg a regisztrációs email... ezért itt írnám le a problémám. nekem egy 2004-es nissan primera 1.9 dci motoros kombi kocsim van.bejöttek a hidegek nehezen indul. a problémám az leginkább h nem izzít, pár gyújtáskapcsolóval való játszadozás akkor felvillan az izzító spirál jel a műszerfalon. elalszik de csak teker teker nem indul. akkor megint játszadozás mire felvillan akkor elindul és le is áll. kb 7-8 próba és elindul.az izzítógyertyák elvileg jók. mi lehet a baj?
2016. jan. 18. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért vagy benne olyan biztos hogy az a baj,hogy nem izzít!

Egyébként meg rá kell dugni gépre,valószínüleg hozni fog valami hibát azt azon már majd el lehet indulni,mert jelen esetben ennyi leíras alapján kismillió dolog miatt csinalhatja ezt az autó

2016. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rá lett dugva. nem ír hibát... izzító gyertya jó elvileg.amugy meg onnan veszem h nem izzít mert a jel sem jön meg nem is teker meg semmi!
2016. jan. 18. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet az izzításért felelős hőfok jeladó,izzító relé,kontakt hiba az izzítás erős áramú részében és még sok más lehet.Az elvileg jó gyertyákról meg csak annyit,hogy láttam én már karón varjút.Vidd el villamossági szerelőhöz mint hogy az aksit is addig kínozd a télen,hogy beadja a kulcsot a sok indítózástól.Előbb,vagy utóbb megunod, és úgyis ez lesz a vége.
2016. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen szerdán viszem. sok szerelő aki nem villamossági ezeket a hibákat mondta!köszönöm az építő jellegű válaszod!ezer hála
2016. jan. 18. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!