Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autókozmetika elrontotta az...

Autókozmetika elrontotta az autóm. Mit lehet tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó állapotú Vw-em, és ugye típushiba, hogy lekopnak a kapcsolók, nos az enyém egyedi volt, mert nagyon szép gyári gombok voltak benne, és úgy kaptam vissza, hogy a lámpakapcsoló elkezdett hámlani, és a fele fehér, ugyanígy a rádió gombok is felhámlottak, azt mondták, valószínű a vegyszer miatt, de a többi autónál még nem panaszkodtak erre, de nagyon szomorú vagyok emiatt, csak a csere segít?
2016. jan. 19. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Menjenek a p*csába. Én is nagyon vigyázok ezekre a dolgokra, mert sérülékenyek a bevonat miatt. Az enyémen is kopik már a lámpakapcsoló, meg is néztem mennyi egy. 20 ezer 1 olyan kapcsoló, és akkor még rádiód sehol sincs.

Én mennék a fogyasztóvédelemhez, nagyon érzékeny vagyok az ilyen dolgokra, a legkisebb karcolás tud zavarni egy autó belsejében.

Ez pedig egyértelműen az ő hibájuk. Nekik kell tudniuk, hogy mivel kell kezelni a műanyagokat.

2016. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
"vegyszer miatt"... Hát persze... Megtetszettek a gombok a mosós srácnak olyannyira hogy kicserélte őket a saját autójában (vagy a haveréban) lévő kopott vackokra. Hát nehéz ügy. Hú de utálom én is az ilyet. Ezért ha csak lehet nem adom ki a kezem közül se az autómat se a motorjaimat.
2016. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Az is simán lehet. Ha tényleg kicserélték, akkor lehet nekik szólni, hogy adják vissza a te kapcsolóid, de nagyon gyorsan, vagy mész a fogyasztóvédelemhez. De szerintem mindenképp fordulj hozzájuk, ha neked vissza is adják, mást simán lehúzhatnak. Zárassák csak be őket.
2016. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!