Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autós találkozók...

Milyen autós találkozók vannak a bevásárlóközpontok / plázák parkolóiban?

Figyelt kérdés
Kik, mit, miért, hogyan, meddig csinálnak ott? voltatok már ilyen összeröffenésen?

2016. jan. 19. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Vásárlók, parkoltak, mert autóval nem mehetnek be az áruházba, amíg be nem pakolnak a csomagtartóba és haza nem mennek. Igen, minden szombaton.
2016. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tehát akkor nem a homosita szponzorálta ricerek méregetik a kristályhátsólámpáikat é kardoznak az univerzális sportdobokkal? Vagy 316i-vel driftelnek a füstöt prüszkölő smokenchramos fiúk körül?


De akkor megnyugodtam hogy a kisnyugdíjasok járnak sötétedés után tescózni mert akciós a farhát.

2016. jan. 19. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Régebben volt suzukis ök leginkább ettek-ittak.

voltam honda talin mi csak gyülekeztünk beszélgettünk aztán tovább mentünk még több hondással talizni.

2016. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm hármas :D ilyesmikre gondoltam
2016. jan. 21. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:

A Lurdy ház mélygarázsában szokott lenni némelyik csütörtökön este 8-tól Opel találkozó. Az többnyire Opelen belül típusfüggetlen.

Néha hétvégéken a felszíni parkolóban szokott lenni H Astra találkozó is. Engem is már többször hívtak. Szeretem az autómat és a téma is érdekel, de ennyire fanatikus nem vagyok hogy találkozókra járjak.

Amennyire tudom beszélgetés szokott lenni, tapasztalatok, szerelési tapasztalatok cseréje, megnézik egymás autóit, különösen az utólagos extrákat, stb. Ilyesmik.

2016. jan. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szia.. corvin és westendben nézelődj éjfél kürül.. bemész, fotózól jó sokat, megsüketülsz néha a hangerőtől, és futsz a rendőrök elől.. magyarul szokott lenni, de hacsak nem ismersz valakit onnan, szinte lehetetlen, hogy odakerülj. ezeken a helyeken kívűl nagyon ajánlom a solymári auchan parkolóját (én oda járok szombatonként), illetve pilisekben szoktak lenni, de ide már csak meghívóval tudsz menni. megjegyzem, hogy az összes illegális
2022. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!