Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra 1.7 a műszerfalon...

Opel Astra 1.7 a műszerfalon miért nem működik a víz hőfok mérő?

Figyelt kérdés
Van egy 1.7-es Diesel Astrám, minden óra működik, csak a víz visszajelző nem, mi lehet az oka?

2016. jan. 20. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem, vagy azért kimozdul?

Ha csak rossz értéket mutat, akkor vagy a termosztát hibás, vagy az érzékelő gomba.

Ha meg se mozdul, akkor vagy le sem zár a termosztát, vagy a gomba teljesen kuka, vagy a vezetéke, vagy a műszer rossz.

Ha német motoros dízel, akkor a gombája a termosztát mellett van.(szemből balra, a hengerfejen)

2016. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kössz a választ. A mutató meg sem mozdul. Szerinted hogy kéne leelenőrizni,hogy melyik rossz?
2016. jan. 20. 16:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak az az egy műszer nem megy a műszerfalon?

Lehet még, az érintkezés rossz a vezetéknek a gombán.

Nekem még sosem volt ilyen szerencsére, csak olyan hibás gombával találkoztam, ami rossz értéket mutatott, de ami egyáltalán nem ment, olyannal még soha.

Hibás műszerrel sem.

Opelon meg pláne.

Elég szerencsétlenül van megoldva a csatlakozás a gombára, én arra tippelek.

2016. jan. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!