Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy simson s51B típusú...

Csabeeeeeeee kérdése:

Van egy simson s51B típusú motorom és kb 2 hete lett rajta henger, dugattyú és gyűrűk cserélve. Mostanában azt csinálja hogy ha bemelegszik akkor leáll és csak akkor tudom beindítani megint hogy ha lehül, mi a baja?

Figyelt kérdés
Kondenzátort most cseréltem, gyújtása jól be van állítva, már szinte amit tudtam azt átnéztem rajta és most már teljesen tanácstalan vagyok, szerintetek ezeken kívül mi lehet a probléma? Még a tekercsekre gyanakodom.A válaszokat előre is köszönöm!

2016. jan. 22. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A leállása után tudod forgatni a főtengelyt? Mert ha nem, akkor beszorul a dugattyú a hengerbe a bemelegedés után. Ellenőrizd azt is hogy a benzinben van-e megfelelő mennyiségű olaj. Mert megszorulás elégtelen olajozás miatt is elképzelhető.
2016. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet forgatni utána , benzin keverés is általában jól meg van csinálva.
2016. jan. 22. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:

"Kondenzátort most cseréltem"


Lehet azt rosszul beverni a helyére, hogy aztán ne működjön rendesen!


Vegyél egy füles kondit, és szereld be a légszűrőházba.

2016. jan. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt már tanácsolták mások is , lehet az lenne a baja?
2016. jan. 23. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!