Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legetséges venni 200eft bol a...

Laci911 kérdése:

Legetséges venni 200eft bol a következő márkákat Mercédesz BMW Audi alfa ami még működik is?

Figyelt kérdés
Tehát nem roncs nem bontásra meg nem full hibás

2016. jan. 22. 20:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%
Ez tuti valami kamu kérdés :D Ennyiért valami olyan Mercit kapsz amivel taxiztak 20 évig és van benne vagy 600 000 km (papírom 195 000 persze) és eladás előtt max annyit foglalkoztak vele, hogy ne hulljon darabjaira miközben kipróbalod.
2016. jan. 23. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
MercÉdeSZ, oké, szerintem felesleges feszegetni, hogy van-e értelme 200-ért vennie bármit is. :D
2016. jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%
Én is akartam linkelni a 80-as Audikat, de ezek olyanok, hogy éppen vonszolják magukat. Tehát ne csodálkozz majd, hogy ablakot nem lehet lehúzni, az eredeti lóerőknek csak a fele van meg, az 5 sebességből csak 3 használható, és hasonló dolgok. Ez ilyen.
2016. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem hogy lehetséges e .Amúgy motorikusan értettem most egyéb hibák beleférnek .Igen biciklit lehet 200 eft ből venni csak azt hamar el lopják ..
2016. jan. 23. 13:52
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor tessék: Ezeréves darabokat lehet venni amik működnek, max kicsit szét vannak rohadva.
2016. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%

"Amúgy motorikusan értettem most egyéb hibák beleférnek"


Épp ez az: egy motort még simán ki lehet cserélni otthon, egy délután alatt. Futóműalkatrészeket, kerékcsapágyakat ,kardánt, diffit szintén.

De ha a két küszöb végig van rohadva, ahhoz nem szokott minden háztartásban felszerelés és szaktudás lenni: kivágni, cseredarabot behegeszteni (úgy, hogy az tartson is és műszakin is átmenjen), üregvédelem, fényezés...

Ha olcsó kategóriát nézel, akkor a karosszéria legyen jó inkább.

2016. jan. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Koaxk Ábel ***** válasza:
82%

Számomra nem az a baj, hogy valaki ennyiért akar autót venni, hanem az, hogy az prémium legyen...


Okééé


Még ha vannak is csodák és tényleg talál az illető egy patent állapotú Audi 80-ast vagy valami hasonló korú BMW-t, Mercedes-t stb..


Mégis mit vár tőle?


Mert ami miatt ezek az autók különösen érdekesek az a presztízs, nah azokból 200 ezerért semmit nem fog kapni, csak annyit, hogy egy szakadt opel helyett egy szakadt bmw-vel fog mászkálni.


A csajok se hülyék attól, hogy adott logó van rajta, aki aranyásó annak van szeme hozzá, hogy lássa, hogy valami 30 éves vagy 1 éves. (sőt ezek a lányok még jobban tudják mint sok pasi)


Szóval én azt mondom, ha ennyi pénzem, van akkor olyat vennék ami a lehető legésszerűbb ennyiből és tényleg megy, mert ilyen árszegmensben egy bicikli tényleg nagyobb presztízst képvisel, mint egy autó.

2016. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!