Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok olyan kismotorokat...

Tudnátok olyan kismotorokat mondani, amiket manapság gyártanak, és nem kell hozzájuk rendes jogi, csak kismotoros?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és jövőre leszek 14 éves, és ha jól tudom, akkortól lehet ilyenekre jogosítványt szerezni. Én évek óta erre gyűjtök, és mostmár szeretnék kicsit tájékozódni ilyen téren, csakhogy lány lévén azt se tudom, hol kezdjem a keresést, egyáltalán milyen kismotorokat árulnak. És lehetőleg ne a legszuperebb, 2M-s kismocik legyenek.

2016. jan. 22. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez egy keresés a használtautó.hu-ról, kidobott pár találatot :D

A bal oldalon van egy olyan menüpont, hogy "kivitel", azon belül tudsz kedvedre szűkíteni, ha már unod a robogókat

Katt ide


[link]

2016. jan. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen kivitelű motorra gondoltál???
2016. jan. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor felsorolok mindenfélét...

Yamaha tzr50, Yamaha dt50, Derbi senda, Aprilia rs50, Rieju rr50, Aprilia mx50, Malaguti drakon, Aprilia sr50...

2016. jan. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg féle van. Keresőbe üsd be, hogy motorkerékpár 50ccm és ami tetszik annak írd fel a tipusát és utána keress rá részletesen, ennyi.
2016. jan. 23. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként Neked AM kategóriájú jogsi kell, azzal vezethetsz 14 éves kortól max. 50ccm -es segédmotorkerékpárt vagy mopedautót. A jogsi ára, ha mindenből atmész elsőre, akkor kb. 70 - 80 000 Ft között van, iskolától függően.
2016. jan. 23. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.
2016. jan. 23. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!