Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok nekem olyan kismotoroka...

Tudtok nekem olyan kismotorokat mondani, amik "nagytestűek", és 2006 után gyártották?

Figyelt kérdés
A nagytestű kismotorok alatt azt értem, hogy olyanok, mint pl. az Aprilia rs 50, de nem olyanok, mint pl. az Aprilia sr 50. Tehát 50 ccm alattiak, és bár kismotorok, de nem robogónak, és nem is valamilyen crossmotor szerűségnek néznek ki, hanem normál nagymotornak, vagy legalábbis nagyjából. 14/L

2016. jan. 23. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahogy te is írtad: Aprilia RS50

Romet ZK50

Yamaha TZR50

Derbi GPR50

Más hirtelen nem jut az eszembe. :)

2016. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, pont olyanokra gondoltam! :) De ha tudtok, jöhetnek még. Motorvásárlásban gondolkodom, de csak majd akkor engedik meg a szüleim, ha 16 leszek...De már nincs másfél év se. Soknak tűnik, de már annyira várom, hogy ennyire előre tervezgetek. :D
2016. jan. 23. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Hát akkor ha jól sejtem "A1"-et csinálod meg, akkor már inkább valami normális 125-ös gépbe gondolkozz és ne egy kávé darálóban!
2016. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előzőből kimaradt:

Aprilia RS125

Honda CBR125R

Yamaha YZF R125

2016. jan. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi ezeket is. :)
2016. jan. 23. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!