Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a baja a riasztó kulcsnak?

Mi a baja a riasztó kulcsnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Vettem egy Skoda Fabia 1.4 MPi Comfort szedán gépjárművet. Mikor megvettem azt mondták hogy a riasztós kulcsban lemerült az elem. Kicseréltettem az elemet meg az izzót (igaz az izzó kicsivel rövidebb mint ami benne volt de azt mondták hogy jó lesz az is bele) is, de még mindig nem tudom a kulcsal beriasztani a kocsit. Mi lehet a probléma? Egyébként 2001.12 havi a kocsi.

2016. jan. 23. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:

" Mikor megvettem azt mondták hogy a riasztós kulcsban lemerült az elem."


A klíma se szokott rossz lenni, csak mindet fel kell tölteni, de esküszöm a múlt héten még jó volt!


Vidd el szakemberhez, majd az megmondja mi a baj. Gondolod, hogy ha csak egy 100 Ft-os elem ment tönkre a kulcsban, azt nem cserélte volna ki az eladó, inkább bohóckodik a kulcsos nyitással?

2016. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!