Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mindennapos városi használatra...

Mindennapos városi használatra, melyiket ajánlanátok Opel F astra, Skoda fábia vagy Peugeot 206?

Figyelt kérdés
500.000 ft lenne rá a keret.

2016. jan. 26. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem astram volt,szerettem csak nemnagyon lehetett 10 alá vinni városban
2016. jan. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"csak nemnagyon lehetett 10 alá vinni városban"


Ez kizárólag városi szaladgálásnál sajnos mind3-ra igaz lesz.

2016. jan. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Opel f astra 1,7 dieselel használom, jó autó sok gondod nem lesz vele, a fogyasztása is jó. Rozsdásodhat arra figyelni kell. kérdés milyen városba mekkora távokat használod, mert pesten 40-50 km-t lehet menni, opel astrat inkább dieselbe venneém, de ott a fabia. Annak a benzinese is jó, és szintén megbizható autó, van ismerettségi körömbe, nincs vele gond. Peuget 206 ilyen csak távoli ismerettségi körömbe van, de 350 ezer forintért vették ha jól emlékszem, és teljesen jól működött. Sokan szidják a francia autókat, de azt kell mondanom van kainek bevállt. Én azt venném meg miután az üzemanyagot eldöntötted, amelyiket jobb állapotba találom. Ezek a régebbi 206-osokba nincs sok elektronika, szerintem megbizhatóak, bár van aki ezzel vitatkozna, ja és peugeotba is benzinest keresném, legalábbis én. Mondjuk a fabianak a dieseles és benzines motorja is jó. Az opel f astra benzin tényleg megeszi a magáét.
2016. jan. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!