Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt így hogyan lehet megcsinál...

Plasztik@ä kérdése:

Ezt így hogyan lehet megcsinálni automata váltós kocsinál?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=wOQe1hWvX_c 06:02 perc től
2016. jan. 26. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz hogy hogy lehet gumit égetni automata váltós kocsival ?
2016. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én arra vagyok kíváncsi igen!
2016. jan. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
En is
2016. jan. 27. 00:15
 4/10 anonim ***** válasza:

egyszeruen: az egyik labad a feken van a masikkal pedig nyomod a gazt amig el nem kezd kiporogni a kerek

nekem is automata valtos kocsim van, olyan mint a videoban az egyik (csak szerenyebb model), es neha en is egetem a gumit de csak eldugott, ures videken, mert egyreszt ugye normalis/szabalyosan kozlekedo emberek vagyunk, masreszt ha a rendor meglat, durvan megvag erte

nem art ha van vmi por/homok az uton, vagy pl. zebra felfestes, akkor a festeken igen jol meg tud csuszni, vagy eso utan vizes uton ;D

2016. jan. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De ezeken a kocsikon a fek akor csak az első kerekeket fogja?
2016. jan. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 alapesetben a fék mind a 4 kereket fékezi

De kis alaptudással tudni lehet, hogy a kocsikban az első fék mindig nagyobb(jobban fog) mint a hátsó. Így egy adott fékerő mellett az első kerekek még megtartják az autót, de a hátsó fékek fékerejét és a gumik tapadását a motor legyőzi, és elkezd a hátsó kerék egy helyben forogni.

2016. jan. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az új Mustangban már annyira rákészültek erre a gumiégetésre, hogy olyankor nem fog a hátsó fék. így az nem ég meg és nem fogja a kerekeket, mint a többi (régebbi) autóknál. Kell hozzá teljesítmény az biztos.
2016. jan. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Állnak a féken, közben nyomják a gázt. Tehát pont hogy automatán könnyű megcsinálni. Csak nagyon rövid idő alatt elégetik így a hátsó fékbetétet, és az autómataváltó sem lesz hosszú életű. Éppen ezért aki rendszeresen csinálja, kis átalakítással megoldja, hogy egy kapcsolóval csak az első kerekek legyenek fékezni. Így lazán elpörögnek a hátsó kerekek is, és nem kap semmilyen alkatrész túl nagy terhelést (gumikat kivéve).
2016. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
aha! köszi szépen!
2016. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi
2016. jan. 27. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!