Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sport legszuro?

Khhmkhhm kérdése:

Sport legszuro?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Pilot márkájú legszuro szettet..es kiprobalasnak,hogy milyen hangja lenne tanácsként azt kaptam,hogy vegyem le a gyarit es hagyjam csak a "csovet",meg fogadtam ,de durrant akkorákat ,hogy megijedtem...ez mitöl van? olyat durrant,mint ha felrobbanna a motor :D ugye nem ilyen hangja lesz ha rateszem a sportlegszurot.?! Opel Omega B 2.5 CD V6

#sport #Opel #légszűrő #omega #durran.velemenyek
2016. jan. 29. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ilyen lesz,de a motor hamar elkopik belülről.
2016. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De mitöl van/volt ez a durrano hang?

Miert kopna a motor? haveromnak az autojan mar vagy 20eve sport legszuro van...1.9Tdi és semmi baja pedig mar 400.000km en felul van..es szo nelkul atmegy mai napig a muszakin is.evente viszi kompressziora stbstb. es nemkopik jobban mint egy gyari szurovel (gyari adat szerint)

2016. jan. 29. 20:37
 3/10 anonim ***** válasza:
és jóval több kvarc por, ami ugye jelentősen megnöveli a kopást.kisebb felületen min a gyári ,több levegő csak úgy juthat a motorba,ha nagyobbak azok az pró lyukak.1-2 %-kot számithat talán teljesítményben a széria autóban,amiben jóval rövidebb életű lesz a motor,mert az olajat is jelentősen szennyezi a többlet por.a verseny sportban más a felállás.ott nem annyira számítanak a járulékos költségek.inkább az elért helyezés, mert akkor a sponzori támogatás nől,ami ugye a csapatnak a leg fontosabb.az utcai autónál nem kell annyi lég többlet, mert azt nem fullon forgatják állandóan.a sportban fontos a méret is.hagyományos légszűrőből nagy kiterjedésű kellene a hoz ,hogy azt a motort eltudja látni a megfelelő mennyiségü levegővel.az utcai sport autókba sem tesznek gyárilag ilyet.ott inkább növelik a szűrő területét,ehez nagyobb szűrőházat építenek.a pörgősebbek gyorsabban kopnának a sport szűrőkkel.utcai autónál csak a szívó hang ami dob valamit az autón.a kinek megéri ez, az csinálja.arra viszont számítson, hogy a verda motorja nem lesz hosszú életű.amúgy ezeknek a sport szűrőnek nevezett szroknak, semmi köze az ott használtakhoz.ez is csak hangzatos kifejezés a lehúzáshoz.mint NGK gyeryta BMW felirattal dobozolva.így már jóval drágábban ellehet adni
2016. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nekem is a szivohang a celom..es szeretnem,ha jobban reagalna a gazadasokra,es szerintem egy V6 os motor jobban kitudja adni a hangjat egy sportlegszuron es egy jo sport kipufogodobbal..
2016. jan. 29. 20:48
 5/10 anonim ***** válasza:
A jobb reagálást csak chip tuningal lehet megoldani.
2016. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
chip tuningot lehet benzines autoba? :O nemcsak a diseleket lehet? De ha joltudom a chip tuning is csokkenti a motor elettartamat. En nem tuningolni akarom,eleg nekem a 170Le...csak ha gaztnyomok kell egy kis ido mig reagal...es a sportlegszuro pedig ezen segit valamennyit,sokan ezt irtak/allitsak..a kipufogom pedig 2fele van vezetve a leomlotol es a vegen osszemegy 1 végdobba..a nagyobb nyomás végett.
2016. jan. 29. 20:58
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyebkent hulyeseg,hogy ha hasznalok ólompótló adalékot a benzinhez?
2016. jan. 29. 22:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyári szűrőnél nem kell jobb. Kár szarakodni ilyen sportszűrőnek mondott valamivel.
2016. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De a gyarinak semmi hangja..szerintem valamennyi haszna is van,mint ahogy rossz oldala is.. "minden jóban van valami rossz".
2016. jan. 29. 22:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak hang és + kopás,Ez kell ,csináld.
2016. jan. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!