Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a probléma? Opel Astra f

Astra1992 kérdése:

Mi lehet a probléma? Opel Astra f

Figyelt kérdés
pár napja nem indul az autóm az önindító teker de semmi, benzinpumpa cserélve szűrő viszont kicsit korrodált és erre gyanakszom de mielőtt megvenném az újat megnézném hogy szűrő nélkül beindul e vagy esetleg máshol keressem a hibát?

#indítás #tank #önindító #rozsdásodás #Benzin szűrő #üzemanyag ellátó rendszer
2016. jan. 30. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A szűrő is okozhatja, de azt elvileg érezned kellett volna már korábban is. Ha tömődött volt, akkor gyorsításokkor feltűnt volna, hogy nem akar menni.


Nekem is f astrám van ('94-es). Egy-két éve volt, hogy indítási bajaim voltak. gyertya csere nem oldotta meg. Az elosztó fedél nem úgy dolgozott, ahogy a nagykönyvben meg van írva. A csere nem oldotta meg. Megmértük a gyújtókábeleket: 4-ből 3 végtelen ellenállást mutatott. Miután kicseréltük úgy éreztem, hogy egy zöldre festett ferráriban ülök. :)


Nem állítom, hogy neked is ilyen problémád van, csak leírtam, hogy akár ilyen hiba is lehet.

2016. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valami hozzáértőbb ember látta már az autót vagy csak úgy hasraütés szerűen elkezdtetek ezt -azt cserélni benne,hátha lesz valami?Mondjuk így is lehet autót "szerelni" csak kissé soká tart és elég sokba kerülhet.........főleg ha majd csak a sokadik alkatrész cseréjénél jön a várva vált változás!
2016. jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mostanában néha olyan 1 másodpercig volt amikor megtorpant de szinte észre vehetetlen volt amúgy korábban is előfordult már ez csak akkor egy nap állás után már elmúlt a probléma ezért nem is foglalkoztam vele a második kommentelő kérdésére a válaszom pedig annyi hogy nincsenek hozzáértő szerelők a környéken csak amolyan cseréljük ki hátha jó lesz alapon dolgoznak és ez nem kedvező a zsebemnek. (többször is előfordult már)
2016. jan. 30. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!