Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a 2000-2002...

Mi a véleményetek a 2000-2002 közötti Mercedes S400cdi-ről? Meg lehet venni ezzel a motorral is, ha gondos tulajtól van, és bizonyítottan nem futott sokat?

Figyelt kérdés

Tudom én is, hogy jobb az s320cdi, de amiket megnéztem, mindben 4-5-600 ezer km van, és hiába jó a motorja, de a beltéren, és a kültéren is meglátszik sajnos, apró rozsdák, króm kopások, stb.

Ahogy szétnéztem a piacon S400cdi-ből sokkal megkíméltebbek vannak, szerényebb km futással.

Szétnéztem pár oldalon, és van amelyik s400cdi-be 300 ezer km van, és nem volt motorcsere, ha én megveszem 200 ezerrel, akkor az még nagyon sokáig elég lenne szerintem.

Ti mit gondoltok erről a típusról?


2016. jan. 31. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ilyen nagy áutot, ilyen öregen nem vennek már meg, ha tönkre megy a valami (pl. légrugó ami elöfordulhat) akor az több száz ezer forinba is kerülhet. Megnéztem olyan 2 millió körül vannak a hírdetön.


Nem nagyon ismerém ezt a motort de szerelöktöl azt hallotam hogy nem a legjobbak. Én neked ennyi pénzert egy W-211 tudnék meg javasolni ami nem taxi volt némtbe azt ugy lett behozva. Azis egy kényelmes kocsi.

2016. jan. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Betegágy.

Inkább benzinest vegyél, hátha azzal kevesebb gond lesz.

2016. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!