Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW Diesel.1996-2000. Mik a...

BMW Diesel.1996-2000. Mik a Tapasztalataitok? Többi lentebb.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mostanában csapott meg a Bajor hegyi levegő és BMW vásárlásra adnám a fejem. Szeretem a Diesel autókat, így első körben ezt tervezgetem. 320 D, E 36 vagy E 40. Olyan egy misi körül. Mik a tapasztalataitok ezekről a típusokról? Gyermekbetegségek, típushiba, kényes részek stb. Találtam jó pár véleményt róluk, de mind 8-10 éves írás. Arra lennék kíváncsi hogy egy 1997-2000 évjáratú modell most hogy muzsikál közel 20 évesen. Köszönöm az infókat előre is.
2016. febr. 1. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Logikusan attól függ, hogy mennyit használták, milyen jó karban van. Szerintem azok a régi E36-ok jobban bírják a gyűrődést, mint az ezredforduló e46-os, e90-es generációi.

A nagyon rossz állapotú E36-ok már a roncstelepen vannak, vagy még egy utolsó hattyúdalra várnak, valamelyik használtautós oldalon bagóért kelletve magukat. Ezért könnyű elkerülni azokat, amelyek már csak egy roncsderbin tudnak felmutatni valamit.

Könnyen felismered a normális E36-ot, félmillió és egymillió forint közötti sávban válogathatsz közöttük. Van nagyon príma egymillió felett is, azok már egyenesen kifogástalanok. Amennyiért egy rossz E46-ot tudnál venni, annyiért már kitűnő E36-ot kaphatsz.

2016. febr. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Leköteleztél.
2016. febr. 5. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!