Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1,4s Efi (55kw,8szelepes)...

1,4s Efi (55kw,8szelepes) motorbol ki lehet hozni valahogy több lóerőt?

Figyelt kérdés

2016. febr. 2. 01:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki lehet. Csak épp nincs értelme.
2016. febr. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kis köbcentis szívó benzinest nincs értelme tuningolni!
2016. febr. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Akkor inkább vegyél egy nagyobb köbcentist, olcsóbban kijössz. Az eleve úgy van méretezve, nem fog széthullani 2 hónap alatt.
2016. febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem én..de nem sokat akarok kihozni belőle(nem is lehet) 10lóval erősebb lenne az már elég
2016. febr. 2. 15:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Dehogy érted......akkor nem értetlenkednél itt tovább hogy de te csak ennyi meg annyi pluszt akarsz még kihozni belőle.....

Őszintén mit vársz egy 1.4-es 75 lovas szívó benzintől?!?!

Vegyél rá akkor valami direktszűrőt,tegyél alá valami faxa kipufogót(nem csak valami rossz recsegő hátsó dobot,hanem egy teljes rendszert) meg tankolj bele 100-as benzint...és hoppá,akár már 2-3 ló pluszra szert is tettél!Miközben rálocsoltál a kocsira több tízezret......ez aztán a biznisz!!!

Tudom majd most jön,hogy te megcsipszeled stb.....de ezt meg társait hagyjuk is!

2016. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó tisztáva vagyok a dolgokal..direkt szürőnek annyi értelme van,h jobb hangja van az autónak,semmi több(avval nem nyersz a teljesitményen,csak rontod a motrot) chippelés az puska,avval max nyersz 2-3lovat meg valamenyi NM-ket (egy ilyen kis motornál)..am meg teljes kipufogó rendszert magam is megtudom csinálni(persze megvannnak hozzá az adatok) rendes motor tipusra való dobot rá és kész és nem is egy vagyon az egész..en olyanra gondoltam,h sport/vagy ki hogy nevezi/ bütyköstengelyt raknák bele...
2016. febr. 2. 22:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Olyan tuning nincs hogy csak ez vagy csak az. Vagy mindent cserélsz és összhangba hozod az alkatrészeket, vagy ne nyúlj semmihez.

Beleraksz egy új vezérműtengelyt, oké. Akkor portold fel szépen hozzá a szívótorkot, cseréld a leömlőket, növeld az üzemanyagnyomást. Ha ez mind megvan akkor tartasz a munka felénél és kb 270.000ft-nál.

Még mindig bele akarsz vágni?

2016. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy szó mint száz,ha erősebb kocsit akarsz add el a jelenlegit,evegyel vslami olyat amiben számodra elég erő vsn!De ezt a kendácsolást másik vezérműtengellyel stb nyugidtan elfelejtheted!
2016. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!