Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó ha már 13 éves korban...

Jó ha már 13 éves korban gyakorlok a jogosítvány -ra?

Figyelt kérdés

Mamáméknál elhagyatott terepen sokat gyakorlok és már egész jól tudok vezetni csak néha a váltásnál vannak gondok! :D

Ez hasznos? Csak azt nem tudom hogy honnan szedünk/szedek össze annyi pénzt a jogsira :(


2010. márc. 29. 16:16
 1/6 anonim válasza:
100%
Persze nagyon hasznos. A vezetéshez rutin is kell. A jogsira nem tudok kölcsön adni:).Ha nem sajnálod a pénzt a jogsira(zsebpénz) amit a szüleidtől kapsz, akkor akár most is elkezdhetsz gyűjteni. Vagy felnőtt korodban a keresett pénzből, félre tehetsz. Nekem inkább a kocsi kérdés volt gáz!
2010. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tény, hogy gyakorolsz, viszont az oktató majd lecsesz hogy ne megszokásból vezetsz, mert megbuksz. és tényleg, ha nem úgy csinálod ahogy elvárják, meghúztak. mákom volt, vizsga idejére mindent bevetve sikerült azt csinálni amit papiron kéne. :D
2010. márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A jogsi megszerzésénél sztem a kresz, műszaki, elsősegély nehezebb, mint a vezetés. Sztem, ha inkább azt gyakorlod, azzal többet érsz. Sokkal többen buknak elméletből.
2010. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

attól függ milyen jogsi:

kocsijogsinál jó

segédmotornál nagyon késő

2010. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenféleképpen jó dolog főleg ha szereted is :) én 11 évesen kezdtem a első kocsi amit magamtól vezettem 120-as skoda volt még erre is emlékszem :D
2010. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ha senkit nem veszélyeztetsz ezzel, akkor alapjáraton hasznos.

KRESZ-t valóban jobb lenne gyakorolni, szinten tartani, de addig sokat fog változni is!

Óvatosan!

2010. márc. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!