Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson enduró. Az lenne ha...

Yídfasdfa kérdése:

Simson enduró. Az lenne ha megyek vele hirtelen vissza engedem a gázt ilyen kotyogó kopogó hangot ad. Gáz adás közben szépen jár! Lehet a dugattyúval van valami? Vagy attól lehet hogy tartalékon volt a benzincsap és nem kapott elég kenést?

Figyelt kérdés
2016. febr. 4. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Dugattyú tűzörgős kosár, vagy csak simán a főtengely hajtórúd csapágyazása szar. Nekem is ezt csinálta a motoros hókotrós lánctalpas hómarós sósórós talicskám, mielőtt bele tettem az 1000- es swift motort, aminek a kormányzása biciklikormánnyal történt, amin volt csengő is, h rá tudjak dudálni a szomszédra, h jönni talált volna az 1000- es swiftjével.
2016. febr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hali lehet kopott a henger meg rosszakk a tűgőrgők csapágyak vagy rossz a keverék vagy a sűrìtés és kopogosan ég amitől ki tud lyukadni a dugattyù.
2016. febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lent voltam ma a szerelőnél azt mondta szerinte a kuplung kosár..!
2016. febr. 5. 14:37
 4/4 anonim ***** válasza:
ha leszeded a hengert és megmozgatod a hajtókat akkor azzal meglehet nézni hogy rossz e a hajtókar csapágy ha fölfele mozog akkor az rossz oldalra 3-4 mm es mozgása van ha jól tudom.A lényeg hogy fölfele ne mozduljon.
2016. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!