Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 8.9. Kerületben hol ingyenes...

8.9. Kerületben hol ingyenes a parkolás? Valami mellékutcára gondolok mint régen a Práter u is ingyen volt.

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
2016. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt néztem már de az a baj ezzel hogy mindent fizetősnek mutat. Azt is ami biztosan nem az. Pl. Rakpart. Naponta ott parkolok.ingyen. Ez inkabb arra jó hogy megmutatja hol mennyi a parkolasi díj.es mi a cedett övezet. Várom hátha valaki tud segíteni.
2016. febr. 8. 10:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem vitatkozni akarok, de az adott linknél pontosabb nincs.

Ha rázoomolsz látod, hogy nem az egész rakpartot mutatja fizetősnek, amit pedig annak mutat, az az is!

A VIII.-ban az Orczy - a IX.-ben a Haller utcán belül nincs nem fizetős parkolási lehetőség.

2016. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A corvin plaza , 32 esek tere környékén akkor mindenhol fizetni kell? Az Orczy térnél hol melyik része nem fizetős? A Bem rakpartot fizetősnek mutatja ha jól látom pedig ingyenes
2016. febr. 8. 20:23
 5/8 anonim ***** válasza:

"A corvin plaza , 32 esek tere környékén akkor mindenhol fizetni kell?" - Igen. Tapasztalat.


"A Bem rakpartot fizetősnek mutatja ha jól látom pedig ingyenes" - Régebben az volt.

[link]

2016. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mi a mai napig ingyen parkolunk ott. De jö lesz akkor utána nézni :-) köszi :-))

Az a bajom egyébként hogy itt lakunk albérletbe a Corvin plaza és 32 esek tere között. De nem engednek bejelentkezni igy nem tudom intézni a parkolást. Régebben megálltam a práteren és minden ok volt begyalogoltam. Simán jó lenne még 1-2 megállóta is ha meg tudnék állni.egy db utca nincs ami nem fizetős?

2016. febr. 9. 13:11
 7/8 A kérdező kommentje:

Meg meg ami baj, hogy csak 3 orat enged az órába bedobálni én meg ha ott vagyok akkor nem 3 órát parkolok, hanem estetől másnap estig legalabb. Bérletet parkolohazba meg nem éri meg venni, mert anyaméknál elvileg ingyen parkolok a rakparton, de be is vagyok jelentkezve igy igénybe tudom venni az 1. Ker parkolast is.

Viszont gyerek miatt hetente 2 x kell a kocsi.és lehetetlenség 3 óránként lerohanni. Múltkor úgy megbüntettek hogy 5 perce jart le a jegyem.direkt figyelik itt mire újat vettem már piros csomag fogadott

2016. febr. 9. 13:14
 8/8 anonim ***** válasza:

"Simán jó lenne még 1-2 megállóta is ha meg tudnék állni.egy db utca nincs ami nem fizetős?" - Tudom, hogy a Práter csak tavaly óta fizetős. Ott lakik az anyósom, hetente minimum egyszer megyek oda, a Szigonyba járok fodrászhoz, rengetegszer járok arra napközben munkahelyi ügyeket intézni.

A legközelebbi nem fizetős lehetőség a Nagyvárad térnél vagy az István kórház parkolója, vagy a Vágóhíd utca, vagy az Albert F. u.

Onnan egy megálló metróval a Klinikák - vagy ha a Práter körúthoz közelebbi részén laksz, akkor meg Corvin negyed két megálló.

A Bókay utcában van egy őrzött parkoló, ott 11 000 a havi bérlet, A Práterben is van egy, ott azt hiszem 12 000.


Ebben nem vagyok biztos, meg kell nézni egy parkolóórán, de úgy tudom, hogy SMS-es parkolásnál nincs 3 órás korlát, csak +75 Ft-os "kényelmi díj".

De ha csak napi 3 órát számolsz, havi 20 munkanappal, akkor már megéri az őrzött bérlet.

2016. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!