Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Samurai ingadozik az...

Suzuki Samurai ingadozik az alapjárat van hogy le is fullad?

Figyelt kérdés
Üdv olyan problémával küszködök már egy ideje hogy (suzuki samurai 1.3, 94es, karburátor) fékezéskor, kuplung kinyomásakor leesik az alapjárat van hogy meg is áll. hidegen nagyon alacsony az alapjárat 600- s alatt röcög ha behúzom a szívatót 1100-1300 körüli és ami nem tudom normális a úgy tudom igen hogy ha felkapcsolom a lámpát akkor még 500 at rádob ha már bemelegedett a motor 1000 az alapjárat szívató nélkül és ha felkapcsolom a lámpát felmegy 1800 ra a refi is megy meg rádió fűtés akk így 1600 körüli viszont akk sípoló hangot ad.. ez így nekem nem volt semmi bajom ezekkel viszont most azt csinálja hogy ha hideg ha be van melegedve ha akármit kapcsolok akkor alapból még jó elindítom tartja az alapjáratot nyomkodom a féket semmi leállítom újra indítom nyomkodom a gázt nem esik le nem áll meg viszont menet közbe pl 60 ról fékezek kinyomom a kuplungot fékezek és megáll a motor de van hogy elég csak ha kinyomom a kuplungot és simán leáll ha már jó ideje megyek az autóval akk van h még épp hogy nem fullad le de ha olyankor csak épp megpöckölöm a gázt máris visszaáll normálisan de rengetegszer megáll nem lehet használni... mi lehet a gond ??????? előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

2016. febr. 7. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Generátor gyanús a dolog, de valószínűleg az akksid sem 100as már. Vidd el egy autóvillamossági szerelőhöz. Majd az mér neked töltést, és egyből kiderül.
2016. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!