Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A limuzin (és a factory...

A limuzin (és a factory sedan) akkor is "taszító" egyeseknek, ha álomszép klasszikus 70-es évekbeli amerikai változatról van szó? Hiszen árban tízmilliókkal olcsóbbak, mint sok mai luxusautó. Képek lent!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Egy ezekhez hasonló gyári, vagy hosszított limuzint már öt-tíz millió forintnyi dollárért megkaphat akárki.


Nem nehéz összehasonlítani rettentő sok mai (Magyarföldünket is napi szinten tömegével járó) TÖBB TÍZMILLIÓ forintot kóstáló luxusautókkal - és bizony árban a limó jóval olcsóbban jön ki.


Alkatrészárban, fogyasztásban is nagyjából fej-fej mellett állnak.



2016. febr. 9. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az autó taszít,hanem a használói!


[link]


[link]

2016. febr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

közúti közlekedésre feleslegesen nagyok, de aki ettől boldog hát vegyen.

Nem taszít, mert nem én szenvedek benne.


10misi körül vagy felette gondolkoznék kocsiban akkor az egy veterán Alfa lenne.

https://www.youtube.com/watch?v=sjanhq_8GE4

2016. febr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát első, ez tényleg kiábrándító! Ezzel nem is vitatkozom.


De vannak kivételek, nyugi! ;)

2016. febr. 9. 14:27
 4/8 A kérdező kommentje:

Második, ahol egy busz és teherautó páros is játszva elfér, ott lazán elmegy egy limuzin is! ;) És nem te szenvednél vele (de, mint írtam, nem szenvedés az), hanem a sofőröd.


Egyik haverom van oda azért az Alfáért, melyet linkeltél, de nem egy szép darab. Őt sem értem mit eszik rajta. Akkor már inkább egy Montreal, vagy egy 8C. Na ezek valóban szemet gyönyörködtetőek! Bár szívszorongató az áruk is! :D

2016. febr. 9. 14:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért, taszító lenne?

És nyilván senki sem mindennapi használatra veszi a limuzint.

2016. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Páran valamiért annak veszik. Csak azt nem értem, hogy miért...


Hiszen, mint írtam, rengeteg luxusautó (kettő-hét év intervallumig használják, aztán jöhet az új(abb) szintén méregdrága) több tízmillió forintba kerül (nem maximum tízbe!), furcsa, hogy az ellen nem tiltakoznak annyira. Nekem úgy tűnik, valamiért csak a hosszított limuzinokkal szemben vannak ellenérzések.


Napi használatra értettem. Ismerek valakit, aki a sajátját szintén napi közlekedésre vette - és nincs söfőrös/fuvarozó cége. Részben innen tudom, hogy szemben egy mai luxusautóval, ezek nem drágák.

2016. febr. 9. 22:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a Kérdezőnek, hogy ezt a mély érzelmi háttérrel bíró, és mindennapjainkat markánsan érintő problémát fölvetette.

Valóban, a limuzin (és a factory sedan) taszító volta oly' mértékben megérintett engem is, hogy feledni tudtam a globális fölmelegedést, a valóság-showk okozta stresszt, és a kutyamenhelyek problémáit.

Nem is beszélve a világbékéről, és a TV-ből jól ismert körömgombáról.

Szóval taszító. Illetve álomszép klasszikus.

Mi is volt a kérdés??? :D

2016. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Örülök, ha te ilyen lazán veszed (ez most nem sértés, nem szarkazmus, tényleg így gondolom), de pár ember nem egészen így van ezzel sajnos. Csak ismételni tudom magam: "Páran valamiért annak veszik. Csak azt nem értem, hogy miért..."
2016. febr. 18. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!