Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire drága egy Merceds E...

Mennyire drága egy Merceds E 220 fenntartása (Dízel)?

Figyelt kérdés

Erre az évjáratra gondolok... +/- 1-2 éve. Szóval, ez a széria.


[link]



2016. febr. 9. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Tedd már fel mégegyszer normálisan a kérdést,hogy akkor most téged tulajdonképpen mi érdekel,mert a kérdésben E220 van ,a linkelt autó meg egy C220 (amit egyébként el sem mennék megnézni,olyan egy lepukkant szutyok)
2016. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

C 22-ra gondoltam, bocs.

A link keg csaknszemléltetés...

2016. febr. 9. 16:16
 3/6 A kérdező kommentje:
C 220-ra...
2016. febr. 9. 16:18
 4/6 anonim válasza:
100%

Hali, nekem egy 1996-os E-Klasse (W210) 300D Automata autóm van! Az egyik, hogy IMÁDOM, és egyáltalán nem nehéz az ilyen régi Merciket fenntartani. Persze függ az ember fizetésétől is, ez egyértelmű, de tényleg nem vészes!

Főleg egy C220-as!

2016. febr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ !
2016. febr. 9. 17:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha egy autó normálisan van gondozva, akkor nem kell a gatyádat rákölteni, tehát nem nehéz fenntartani. Nekem Alfa-m van, sokak szerint egy beteges, szervízben ülő autó és pénztemető, viszont nekem csak a kötelező szervízekre kell hordanom és kopó alkatrészeket cserélni benne. Mai napig márkaszervízbe hordom, soha nem volt vele gond, pedig félmillión túl van már a kocsi. Aminek gazdája van, az meghálálja!
2016. márc. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!