Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem sok a 8 liter fogyasztás...

Nem sok a 8 liter fogyasztás a Citroen Xsara Picasso-tól? Kevesebbre számítottam, pedig nem vagyok egy Wettel.

Figyelt kérdés
8 liter.

2016. febr. 9. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetesen nehogy leírd milyen motor van benne.......
2016. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Benzinesből nemsok.
2016. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Benzinestol egyaltalan nem. Ha dizelrol van szo, telen, hideg motorral, varosban, szinten nem sok. Sok lehet viszont, ha dizelrol van szo, uzemmeleg motorral orszaguton.
2016. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 vatafak ***** válasza:
bizony semmiképpen nem akarjuk tudni milyen motor van benne és milyen út összetételen jött ki ez a fogyasztás. tehát sok lehetne kevesebb de több is
2016. febr. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sorry! Természetesen benzines,de a vájtfülüek azonnal észrevették,hogy ez nem lehet diesel. Gondolom ,azé kevesebb!
2016. febr. 10. 09:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, senki nem vette észre, hogy nem lehet diesel, csak hogy annak sok ez a fogyasztás. Nagyon könnyű nagy fogyasztást elérni egy járművel, tél van, léteznek rövid utak (a dízelhez nem értek, de azért ott is hideg motorral kezded alapból), dugók, baja is lehet, egyesek imádnak fékezni...etc.

Nagyon sokat számít, milyen körülmények között vezeted. Nekem ez az egyik hobbim, tudok róla egysmást s tapasztaltam is a különféle időjárás, táv, vezetési stílus hatásait.

2016. febr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!