Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha sikeres vizsgát tettem a...

Ha sikeres vizsgát tettem a forgalmibol, amig a jogositvanyom nem erkezik meg, kapok papirt, amivel ideiglenesen vezethetek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Külön lehet kérni ideiglenes jogosítványt ,de nem tudom megadják-e első jogsikor és ez is fizetős.

Mással nem lehet vezetni.

2016. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs tízezer ezzel azonos kérdés már itt, akkor egy sem. Természetesen NEM vezethetsz, amíg át nem vetted hivatalosan az elkészült jogsit. Ott kell legyen a kezedben egy papír, amin egyértelműen le van írva. De fizetem az első havi benzined, ha nem mondták el ezt neked szóban is.

És azt s kérdezd meg, mikorra lesz meg, mart az is mindennap ismétlődő. Nem lehet sürgetni, várj türelemmel.

2016. febr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elvileg 8 nap alatt megkapod a vezetői engedélyt.

Az ideiglenest sem kaphatnád meg gyorsabban.

[link]

2016. febr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak szabályos jogsival vezethetsz. várd ki, pár nap, és tiéd a világ.
2016. febr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!