Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rover 620i Hang? (HI-FI)

Rover 620i Hang? (HI-FI)

Figyelt kérdés

Adott egy Rover 620i típusu autó amibe valami hangrendszert szeretnék építeni. Nem kell hogy a fél utca hallja ha jövök csak valami igyényesebbet. Lenne néhány kérdés?


Mennyibe jönnek ki az egész Fejegységgel és erősítővel és hangszórókkal együtt.?


A Gyári hangszóró helyére lehet-e tenni?


Mennyire nehéz egy ilyen rendszer összeszerelése?


Milyen Fejegységet és hangszórókat ajánlotok?


2016. febr. 10. 15:42
 1/5 dirtboy ***** válasza:

elég össze tett dolog,ezt nem tudom csak így elsőre megválaszolni.

nagyon nem mindegy hogy játszik e használt holmi vagy sem.

ha játszik akkor barmi sokat lehet spórolni. példának okért nekem most van itthon 3 erő,ebből kettő a kocsiban.

a három új ára 500 000ft,megvettem őket szállítással együtt 131 000ft-ért.

szóval nagyon nem mindegy hogy csak újat veszel vagy használt is szóba jöhet.


én főként SQ rendszer építésben tudok neked segíteni,ha jól értem inkább a hangminőség az ami érdekel téged,csak még a mértékét nem tisztáztuk hogy mennyire is akarsz komoly hangzást vagy csak annyit hogy ne legyen sz ar.

2016. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát azért az átlagosnál legyen kicsit jobb tehát nem az a cél hogy rezegjen az egész út a Bass-tól de azért ha lehet magas és közép frekin is szépen visszaadná a dolgokat. Használt is szóba jöhet persze minél jobban jövök ki belőle annál jobb. Meg az is lehet hogy apránként veszem meg a cuccot és utána szerelem/szereltetem be ha minden megvan.

Mit ajánlasz?

2016. febr. 10. 16:26
 3/5 dirtboy ***** válasza:

használtból tudok ajánlani megbízható forrásból aktív rendszerhez való cuccot,

pontosabban steg qm45.2 magassugárzóhoz és steg qm75.2 középhez.

focal 165 kit szettel,mindez 55ezer lenne,25 a stegek és 30 a focal szett.

árulnak alpine 9855 fejet,az 3utas crossoverrel rendelkezik,de lehet eladná a srác a 9887-fejét is,az is 3utas crossoveres.

ezzel az eleje meg is lenne és minőségi cuccok,remek hanggal.

ezek utána kell majd mélyet választani,olyat ami hozzá simul majd a szett hangjához a kocsidban.


ha ez így érdekelne akkor adhatok elérhetőséget a srácnak aki árulja.

2016. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Érdekelne! Esetleg PM-ben tudsz adni elérhetőséget? :D
2016. febr. 10. 17:26
 5/5 dirtboy ***** válasza:
privátba küldtem üzit
2016. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!