Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri BMW 320i 2007 es...

Megéri BMW 320i 2007 es modell-t venni? (Németország)

Figyelt kérdés

Nemsokára költözöm ki Németországba és ha sikerült összegyűjtenem rá a pénzt akkor szeretnék venni egy bmw-t.

Nem azért kell mert "menő" meg stb.... Mindig is szerettem azokat a kocsikat.Na szóval az a kérdés hogy megéri e 2007 es 320i coupe-t venni? nézegettem és olyan 4 millió alatt találtam 100 000 km alattiakat. megéri ilyet venni? mennyire lehetnek ezek széthajtva. fent tudok tartani egy ilyen kocsit? ha pl havi szinten félre tudok rakni olyan 200 ezret.



2016. febr. 10. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen megéri, német fizetésből azért nem nehéz fenntartani. De nézz inkább 325-öst, ez a 320 nem a legjobb motor.
2016. febr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem fogok megőszülni az adók miatt? :D
2016. febr. 11. 16:11
 3/5 anonim ***** válasza:
votl szerencsém egy sedant kiprobálni... a felszreltség stb. kényelem nagyon bejött...csak hát a négyhengeres kétezres ...még a sedanba is eléf vérszegény..pláne cupeba... meg a blokk is para nagyon vigyázos könnyen tönkremegy..vékony a hengerfal...helyedbe nagyobbat néznék:) vagy egy 46 cupet 30i-t a jolbevált m54 el....az vadorzo:)
2016. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
annyira nem akarok rámenni a nagy motorra a fő szempont a megbízhatóság. nem arra kell hogy menőzzek vele. munkába járni és max ide oda stb. Erre kellene, tudom vehetnék mást is az olcsóbb... de ezeket szeretem. egy 320i coupe vagy 318 fenntartása a cél.
2016. febr. 11. 19:42
 5/5 anonim ***** válasza:
de akkorát fogsz csalodni hogy az hihetetlen.... amikor nyomod azt semmi a motor küzd a sullyal ...föleg egy coupenál ...elég gáz:/
2016. febr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!