Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan állítsam be a simson...

Csigusz9 kérdése:

Hogyan állítsam be a simson karbimat?

Figyelt kérdés
Van egy 16n1 8-as karbi a simsonomon kbra, hogy állítsam be, hogy viszonylag jól harapjon. Mert eddig sikerült beállítgatni csak hármasba nem akar húzni és miután benyomom a kuplungot lefullad... Ha lefullad akkor mit kellene adni neki? Benzint vagy levegőt? Kérem valaki írja le nekem mert még kezdő vagyok és valami kiinduló pont kellene

2016. febr. 11. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

"Mert eddig sikerült beállítgatni csak hármasba nem akar húzni és miután benyomom a kuplungot lefullad..."

Tehát nem sikerült beállítani. Én a helyedben elvinném egy hozzáértő emberhez, mert attól hogy van rajta két csavar, még nem fogod tudni jól beállítani, ez nem így megy hogy "benzint vagy levegőt" adsz neki. [link]

Ezen a linken már el lehet indulni nagyjából.

2016. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyban bonyolítja a dolgot ha kopott már a karbi, akkor nem minden esetben állítható már be. Tipikusan olyan jel utal a kopottságra mint az hogy egy üzemállapotban jó, de egy másikban már fullad, meg minden baja van.
2016. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2016. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!