Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kényelmes, közepes,...

Milyen kényelmes, közepes, vagy nagyobb méretű dízel autót vennétek, ha gyakrabban mennétek hosszabb utakra? Keret: Max 1,5m forint.

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy nem akarok az autóra költeni, csak a kötelező szervizekre, tehát olyan autót keresek, ami bírja az igénybevételt.

Következő autókat néztem: Passat b5 1.9 tdi, B5.5 1.9 pd tdi, Skoda Superb 1.9 pd tdi, Octavia tdi.

Lényeg, hogy kevesebb mint 250 ezer km legyen benne, ha nagyon megkímélt feljebb tudok menni az árral.


De ,ás típusok is szóba jöhetnek... Pl. mazda 6, de nem sok jót hallottam a dízel motorjáról.

Lényeg, hogy sokat lehessen vele menni, minél olcsóbban, kényelmesen



2016. febr. 11. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Toyota Avensis 2.0 D4D
2016. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
BMW 320d E46.
2016. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
aha...tehát te bő tizenéves,kifejezetten sokat hajtásra vásárolt dízel autókból akarsz olyat venni amiben nincs 250 ezer km!Végül is olyat lehet fogsz találni aminek az órája kevesebbet mutat,de ne legyenek illúzióid.......ezek ennek már közel 2szeresét megfutották!
2016. febr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha biztosra akarsz menni veszel egy benzines Mazdát. Ezekre a tizenéves dízelekre sokat kell költeni még akkor is ha 1.9 TDI (tudom van akinek 400-nál még gyári minden stb stb)

Ja és minimum 300.000 km van bennük.

2016. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezekből a Passat B5.5.
2016. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En egy 8. generacios 2.2-es Civicet vennek, allitolag nagyon eltalalt motorok. Ha viszont 1.5-be be kellene ferjek, akkor egy fiatal Dacia Logan/Logan MCV-t vagy egy Peugeot 307-et neznek.
2016. febr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pedig jó helyen keresgélsz.

Ennyibe Golf V is beleférhet esetleg 2-3 embernek az is tökéletes.

Vagy Golf IV/Bora, ennyiből nagyon jót kapsz, patikára rendberakhatod

2016. febr. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na most ez olyan dolog, hogy dízelt azért vesz az ember, mert sokat megy vele. Tehát egy 4-5 éves autóban is van már bőven 250 000 km, a sajátomban 2 év alatt megvolt a 250 000 km, sőt a 280 000 km-is.


Az, hogy csak kötelező szervízekre akarod hordani, hát, ez egy használt autónál nem garantálható. Megint csak a sajátommal jövök, lehúrrogják az Alfa-kat, hogy mennyire megbízhatatlan, milyen rossz, stb, nekem Alfa-m van, soha nem volt gond vele, mert tudom ésszel használni, odafigyelek rá, nem gyílkolom, és köszöni szépen, már 500 000 km-en bőven túl van. Ugyanezt a kocsit 100 000 km alatt szarrá lehet verni, ha nem foglalkozol vele, mivel az Alfa igényli a törődést, amit meg is hálál. Kopó alkatrészeken kívül még mást nem kellet rajta cserélni, mivel autópályázok vele, így a futóművet sem eszi, rohadás/ rozsda nincs, bár az átrozsdásodási időt még nem érte el. Mindamellet az Alfa dízelmotorjai kegyetlen jók, erősek, nincs gond velük. Nem azt akarom mondani, hogy vegyél Alfa-t, mert használt Alfa-t én sem vennék a fentebb írt dolgok miatt, de ha kifogsz egy tényleg jót, akkor érdemes megnézni. Kényelemre, vezethetőségre, uttartásra, futóműre, megjelenésre nem lehet panasz, de ez Alfa sajátosság :)

2016. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!