Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Generic trigger x 50 tuning?

Generic trigger x 50 tuning?

Figyelt kérdés
Van egy Generic Trigger X 50-es motorom, tuningolni szeretném.. vettem rá egy 70 és hengert, a főtengely elvileg bírja, de az 50 es hengerrel 1x szorítottam meg. Ilyenkor kellene főtengely csere is? Ha veszek rá egy másik kipufogót, mennyit dob a teljesítményen

#Wje
2016. febr. 13. 18:20
 1/3 anonim válasza:
hát mivel 50-es motorról van szó egy kipufogó nem hinném hogy olyan sokat dobna rajta.Meg szerintem igen ilyenkor érdemesebb venni egy erősített főtengelyt nehogy az legyen hogy nem bírja és akkor nagyobb bajt csináljon.
2016. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kínai szart tuningolni felesleges mert nem fogja semmi sem bírni sokáig.

A hamis blokknak sokkal gyengébb az anyagminősége mint egy eredeti AM6 blokknak. Hidd el tudom milyen blokk van benne gyárilag.

CPI, Generic, Keeway mind ilyen motorral vannak szerelve azokat ha nem tuningolják akkor TALÁN jók.

Láttam már patent ilyen blokkot de olyat is ami alig futott már tönkre volt.

2016. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Figyelj ez nekem 2 éve van még, eddig semmi baja nem volt 1x szorítottam meg az is az én hibám volt... 2007es a motor eddig a blokk 1x volt szét húzva úgyhogy nem olyan szar motor szerintem..
2016. febr. 14. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!