Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszaki vizsgán a műszerfal...

Műszaki vizsgán a műszerfal világítást szokták nézni?

Figyelt kérdés
Tegnap cserèltem ki 99-es Swiftben a gyári, zöld gumis T10-es izzót kèk LED-re ami jól nèz ki, de elèg halvány. Műszakin nèznek e ilyesmit, mert elèg bonyolult kicserèlni

2016. febr. 15. 09:38
1 2
 1/11 Tomcatters ***** válasza:
Szerintem nem fognak belekötni .. nézik a műszerfal világítást ,de nem úgy nekem pl az egyik kocsiba elment a legkondi kezelőfelület vilagitasa és nem szóltak semmit .. de ha a ford mérő es sebessegmerőé menne el ,akkor nemengednék át ... volt olyan is fateromnak egy regebbi autojaba kiégett .. es elbukott.. mi eszre se vettük mert ugye alt nappal használtuk meg elozo nap még jo is volt,de ők ott egyből kiszúrták :) most h mas a szine meg halvanyabb .. lenyeg lehet látni :)
2016. febr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Szerintem nem veszik figyelembe.


Üdv.

2016. febr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sötètben látható minden csak halványabb mint volt.
2016. febr. 15. 10:29
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy csak e miatt nem engednék át műszakin!
2016. febr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tomcatters ***** válasza:
Az a lényeg , hogy látszódjon minden .. amugyis sotetbe mikor kell jobb a halvanyabb .. mert az erős csak zavarna .. akkor no problem :)
2016. febr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem számít, nekem is fehér led van a Suzuki műszerfalában, nem volt gond műszakin, miért is lenne?
2016. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A fehèr az jobban látszik mint a kèk. A fehèrnèl (ha kukoricás) eleve több fèny pont van több irányba mint a kèknèl. Neten láttam kèpeket a kèkről, a valóság eltèrő...
2016. febr. 15. 16:41
 8/11 A kérdező kommentje:

Így nèz ki:


[link]


[link]

2016. febr. 15. 16:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szólnak. Nem cseréltem volna (legalábbis nem most), de tönkrement az egyik izzó, így kénytelen voltam. Először egyszerű ledest vettem, mivel nem voltam megelégedve a fényével (ugyanolyan volt mint a képen), kicseréltem másik fajtára (5 ledes), ezzel már elég fényes. Kb. fél/háromnegyed óra a csere (nem elsőre), csak nőgyógyászkéz kell hozzá. A középső izzót és a km spirált ki lehet húzni bontás nélkül, nem kell szétszedni a spirált a motortérben, esetleg csak megmozgatni.
2016. febr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

5 ledesbe is van kèk?


Nekem csak úgy sikerült kibuktatni a műszerfalat, hogy a motor tèrben is kihúztam a spirált, de vègül kiesett az órából is. Sikerült visszatenni jól, működik a km óra

2016. febr. 16. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!