Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault megane 1998 immobilise...

Renault megane 1998 immobilisert hogy lehet helyrehozni?

Figyelt kérdés
'98 1.6 classic megane. Tokeletesen mukodott az infras kozpontizar kapcsolokulcs. Tegnap reggel nagyon nehezen vette be a jelet kivulrol (eppenhogy). Kesobb mar csak kozvetlen az utasterbol vette a jelet (30cm kb.). Kicsereltem az elemet mert azt hittem lemerult. Nem felejtette el a jelet mert utana is indult meg, de ma estere mar egyaltalan nem vesz jelet, ami azert rossz mert ezniktatna ki az inditsgatlot. Esos napok voltak mostanaban es olvastam arrol, hogy beazott mar hasonlo tipusok vevoegysege. Mas tippek?

2016. febr. 20. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

A vevőt könnyű ellenőrizni csak le kell pattintanod a tükör feletti műanyag takarót amin az a kék buborék van. (Előre kell tolni ha nem akarod letörni a füleit.)

Tényleg be szokott ázni az antenna mellett, de gyakoribb hiba, hogy szétmegy a távirányító nyomógombja. Ezt is egyszerű ellenőrizni, csak kapcsold szelfizésre a telefonodat és a kamera felé fordítva nyomd meg a gombot. Ilyenkor nem csak a piros visszajelzőnek kell villognia, hanem a kamerában látszódni kell az infra fénynek ahogy villog.

2016. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja igen, néha a szereléskor leszakad az infra LED. Az a kék színű a kulcsban. Azt is meg lehet forrasztani.

[link]

2016. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
"Sajnos" nem a taviranyito a rossz. Ellenoriztuk es ad jelet :/ bontobol megprobalunk uj vevoegyseget venni hatha az a problema
2016. febr. 22. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!