Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha DT power szelep (akksi)...

Bariii kérdése:

Yamaha DT power szelep (akksi) probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Vettünk egy Yamaha DT 125R-t 1996 os.

Mikor megvettük mondta az eladó h akksi nem tölt és csak akkor nyit a power mikor fel van töltve az akksi előtte töltőről. Akkor mikor gyújtásra tettük lehetett hallani hogy "leellenőrzi". Használtuk egy ideig, utána már nem hallotuk és nem is nyitott ki. Miután feltöltöttök megint jó volt. Tehát jól gondolom, hogy nem tölt utána az akksinak? Mi lehet a probléma? Gyújtás? Feszültségszabályzó?

Köszönöm szépen előre is válaszotokat!



2016. febr. 21. 22:24
 1/4 TheCruve ***** válasza:
Hát ki kell mérni. Vagy a fesszabályzó vagy tekercs.. vagy kábelhiba csak.
2016. febr. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vidd el szerelő höz mert olcsóbb lesz, mint találomra cserelgetni az alkatrészeket.

Lehet 1db kábel, de lehet a teljes toltorendszer is!

2016. febr. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerelőhöz nem akarom vinni, megvan itthon minden eszközöm szerintem, régebben csináltam már ilyet.

A kimérésekről mondanál vmit pontosabban légyszíves? ugye alaplapről jön le(4 talán) vezeték, melyiknél mit kell kapnom, és hová kell dugnom a multimetert? Nagyon megköszönném válaszod.

2016. febr. 22. 18:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha megvan minden eszközöd akkor azt is tudod hova kell dugni az eszközöket.

Egy mezei multiméterrel meg 100% biztosra nem tudod kimérni a töltésrendszerét, mert nem tiszta dc és nem stabil 50hz ac feszültségek vannak ott.

Persze biztos tudtad ezt is, hisz csináltál ilyet és biztos te is szerelő vagy, mint én.

2016. febr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!