Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A pénz nem számit csak a...

A pénz nem számit csak a terepjáró képesség/pakolhatóság/1gyerek van. Melyiket valasztanátok:land rover discovery 3, land rover range rover 3. generácio, toyota landcruser 5gen?

Figyelt kérdés

2016. febr. 22. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Toyota.

Az még megmaradt terepjárónak, nem elsődleges szempont, hogy az újgazdagokat le lehessen vele kopasztani és másodlagosan terepjáró is legyen.

2016. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Toyota, az angolok nem tudnak autót csinálni.
2016. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Toyota Land Cruiser
2016. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előzőekkel vitatkoznék, terepjárók szerelésével foglalkozom, az Angolok tudnak gyártani, ha akarnak, csak épp a 3-as disco TDV6-osa nem úgy sikerült, ahogy akarták, nagyon sok vele a gond. Ha a pénz is számít valamennyire, én biztosan 2-es discoveryt vennék, abból is vagy 2,5 -ös tdi-t vagy a V8-at, örök életű motorok ezek. Ha a felsoroltakból kell feltétlenül választani akkor lehet, hogy a toyotát venném bár szívni igazándiból mindegyikkel lehet sajnos.
2016. febr. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Toyota landcruser prado! Nem bánod meg
2016. márc. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Vitatkozzunk! :) Szerintem az angolok nem tudnak, vagy nem akarnak normális autót gyártani! Idén a Defenderrel befejeződött az üzembiztos Landyk gyártása. Az is csak azért volt üzembiztos, mert szög egyszerű munkagépnek tervezték. Az összes többi Land vagy Range Rover egy csődhalmaz. A tervezés és a kivitelezés egyaránt katasztrofális. Ilyet csak annak szabad vennie, aki magának meg tudja javítani és Angliából rendeli az alkatrészt hozzá. Akkor esetleg a folyamatos karbantartással szinten tartható. Az állandó meghibásodásokat szervizben javíttatni, komoly anyagi kihívás. Végül egy nemzetközi vélemény a két típusról :)


[link]

2016. márc. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rendben vevő vagyok a vitára. A defenderek mindig is ugyanazokat a motorokat kapták, mint a discoveryk, egyedül a rangekben szokott lenni változás. A Land Rover saját gyártású motorjaival nem igazán szokott gond lenni, a legtöbb gond akkor kezdődött, amikor más típusok motorjait kezdték el beleszórni már a kockalámpás range 2,5tds bmw motorja sem volt túl nyerő választás szerintem, de a tdv6-nál tetőzött a hiba. Egy egyes/kettes discovery ellenben elég elnyűhetetlen szerkezet, ismét ugyanazt mondom, csakis a gyári motorral. Tehát ha valaki olcsóbban akar autózni 300tdi ha picivel többre futja 2,5pdtdi. Egyes discoverynél a rozsdával szokott gond lenni, de lassan oldtimer autók szóval úgy gondolom ez elnézhető.
2016. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem is a motorokkal van gond, inkább a körülötte lévő sallangokkal. Bár az elnyűhetetlennek tartott 300 Tdi motorral is vannak fenntartásaim. Nemrég csináltam egy olyan kopottat, amilyennel csak régen, a keleti blokk autóinál találkoztam. Azt viszont nem lehetett tudni mennyi km volt benne. A legnagyobb probléma az elektronikával van. Már a D1-nél is voltak problémák, de ahogy modernizálták a gépeket, folyamatosan romlik a helyzet. Elég csak egy Land Rover fórumba kicsit beleolvasni, rögtön látni mennyi hibával küzdenek a tulajok. Szóval terepjáróból, ha üzembiztosat szeretnénk, akkor japánt kell venni. Szerintem.
2016. márc. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ezzel nem vitatkozom, elektronikában a Japánok tényleg jobbak, a rangek teljesen feleslegesen túl vannak bonyolítva, és elektronikailag mind kész csőd. Disco és Defy kevésbé. Ellenben kemény terepre megint más a jó, de már kezdünk nagyon eltérni a témától, szóval nem irkálok tovább :)
2016. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyértelműen a Discovery-t választanám. :) vicces, hogy az ilyenek mint az első válaszoló még akkor is az olcsóbbat és kevésbé kényelmeset választaná ha nem számítana a pénz, mintha ettől most le kellene előtte borulni.
2016. jún. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!