Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Futómű állításnál diagnosztizá...

Barnus1986 kérdése:

Futómű állításnál diagnosztizálnak hibát vagy inkább autószerelőhöz vigyem? Vagy sehova?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon benéztem este egy elég magas fekvőrendőrt (Vectra C 1.8 ). Nem szoktam szálguldozni, de ezen átugrattam kb 50-el és akkorát ütött mintha felcsaptak volna egy 20 kg-os kalapáccsal. A felni elvileg megúszta (még szerencse hogy most nem az alufelni volt fent) mert reggelre sem engedtek le a kerekek, lehet az is hogy a lengéscsillapító ütött fel, de az is hogy az alját vertem oda. Sérülést nem látok elhúzást nem tapasztalok, a kocsi alatt nincs folyadék.....olaj ....stb. Létezik hogy ezt megúszta? Én azt hittem hogy ott vége az utamnak akkorát szólt.....
2016. febr. 23. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Gurulj be vele egy szervizbe és kérj egy átvizsgálást. Említsd meg a történteket. Az a 3000FT meg a 20 perc kutakodás csak megéri hogy nyugodtan alhass.
2016. febr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
közben voltam futóművesnél, hát nem jókat mondott....jobb axiálcsukló kuka, jobb lengcsillapító elengedte az olajat, és álítólag törött a bal oldali rugó.....bár szerinte ez nem mostani dolog......ennyi
2016. febr. 23. 13:04
 3/3 A kérdező kommentje:
ja és szerinte lejjebb van a kocsi eleje mint kellene....
2016. febr. 23. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!