Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtautó vásárlásnál...

Használtautó vásárlásnál mennyit lehet alkudni kb?

Figyelt kérdés

10% -ot lehet?

Vw passatokat nézek 1.6 és 2 milla között vannak.

Nagyon sok eladó van és nehéz eladni, szerintetek nem pofátlanság kb 200e -t alkudni?


2016. febr. 23. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Keresd a hibákat, és 300 ezer forintot alkudj, aztán kiderül mit enged... valószínű fél távon megegyeztek. Mi még a szalonba is alkudtunk és két darab gumit ingyen katunk ... egyébként nem nehéz a jó passatokat eladni, pont azért hozznak be annyit külföldről, csak a szarokat nehéz eladni jó áron...
2016. febr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a tulajtól függ!

Valamennyi alku mindig szokott lenni!Nyilván a tulajon múlik mennyit enged!

Meg ugye az is függvébye mennyire vagy komoly,mert ha ott vagy megnézted az autót,kipróbáltad stb és akkor alkudsz az mindjárt másabb mintha a telefonba látatlanba egyből elkezdesz hogy "keziccsókolom mennyi a víge?"

2016. febr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Még azt hozzátenném hogy neppereknél nagyon nehéz alkudni. Ha 10%-al indítasz a képedbe röhög és sarkon fordul.

Nagyon ritka az olyan nepper aki egyáltalán szóba áll olyan vevővel, aki többet tud a típusról mint maga a nepper. Ilyen esetben elzavar és vár egy balekot akit be tud hülyíteni.

2016. febr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TheCruve ***** válasza:
Amennyit nem szégyellsz :D :D
2016. febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

olyan nincs, hogy mennyit lehet alkudni...mint írták, amennyit nem szégyellsz..


általában azért hajtják el az érdeklődőket, mert csak érdeklődnek, egyébként egy vasuk sincs..

Ha látja a faszi, hogy tényleg vevő vagy, akkor arcpirítóan lehet alkudni...persze ahhoz észre kell venni olyan hibát, amire nem tud mit mondani..ha meg nagyon jó a gép, azt látja rajtad, hogy ezt mindenképpen elviszed, akkor bizony nem enged..


az autópiacon is van egy táncrend...ott nem te leszel a tánctanár...

2016. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Ha mondjuk egy TDI Passatról van szó, akkor nem sokat, mert majd jön a következő vevő 10 perc múlva, aki kiperkál annyit amennyit az eladó kér. Hiszen veszik a Passatot mint a cukrot.
2016. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sokban múlik az eladón, amikor mi vettünk autót, ott nem lehetett, igaz, elég jó ára volt (viszont hibája is). Gondolom, a legtöbben eleve alkut belekalkulálva adják meg az árat, mindenesetre be kell próbálkozni, max. nem jön össze.
2016. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

200 ekkora összegnél még belefér, főleg ha találsz valamit hibát amire lehet mondani, hogy azt ki akarod javítani.


Ha nagyon el akarja adni akkor ennyibe szerintem még sokan belemennek, tudod a lényeg a határozottság, kipróbálod, ha amúgy minden rendben van vele és tényleg szeretnéd csak akkor ekzd alkudni, de akkor már jöhet az a rész is, hogy ennyit számodra megér, ha így jó akkor viszed is... ez azért elég ösztönzően szokott hatni sokszor.

2016. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet így megmondani,valaki semmit sem enged...valaki meg enged sokat,csak vigyék a szart....
2016. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon eladotol fugg. En pl vettem autot ugy, hohy 990 eurora volt meghirdetve. Mondom neki, nekem nincs, csak 500 eurom. Erre azt mondja 700ert nem adja olcsobban. Akkor mar koszontem el, es mentem ki a kapun, mire utanam obegat, hogy 500-ert oke :D

Opel vectrat is ugy vettem, hogy 2500-ra volt hirdetve, 2200-ert hoztam el.

2016. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!