Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift sedan 1.3 glx...

Suzuki swift sedan 1.3 glx hez lehet szerezni valami tuning chipet?

Figyelt kérdés
Most vettem meg olcson es gondoltam falura eleg ez csak egy kis plusz lo nem artana neki
2016. febr. 23. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Néha felvetődik ez a kérdés, de régi Swiftbe teljesen felesleges a csipsztuning, nem sokat lehet vele elérni.
2016. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
begúglizod, mint én, hogy chiptuning suzukihoz, és meglátod...előtte hívd fel a céget, mert a suzuki nem mindegyik autóját engedi tuningolni..nincs hozzá hardverkulcs gyárilag sem.
2016. febr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisköbcentis szívó motort teljesen felesleges csipszelni!Semmit nem éreznél belőle!
2016. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem akartam ezért új kérdést nyitni, de van egy lovaskocsim két lóval, ha adok chipset a lovaknak akkor erősebbek lesznek?

Illetve csajok erre mennyire tapadnak? A lovaskocsin alufelni is van!!!

Ráadásul egy Trabi ülése az ülőke, szóval a kényelemre sem lehet panasz, hátul pedig hatalmas a hely...

2016. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!