Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Zafira vásárlásán gondolk...

Tom Thompson kérdése:

Opel Zafira vásárlásán gondolkodom 2005-2006 körüli évjáratból, úgy vélem a benzinesek megbízhatóbbak igaz ez?

Figyelt kérdés
Ezelőtt G Astrám volt 2. 0 DI abszolút megvoltam vele elégedve 250ezerrel km-el vettem és 65ezret mentem vele különösebb gond nélkül. Kérdésem:melyik motortípust érdemes választani vagy hasonló autók közül melyik ajánlanátok még?

2016. febr. 24. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Valaki már kérdezte ezt, akkor utánajártam. Zafirás tulajokkal beszéltem elég sokat. Lényeg, hogy benzinesben az 1.8-as ami bevállalható, ami kisebb, az kevés a kasznihoz, a nagyobb viszont felesleges. Abban viszont mind megegyezett, hogy nagyon szervizigényes és olaj-evő, akármelyik motorral is választod.
2016. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,eddig én is erre jutottam úgyhogy lehet inkább toyota lesz,de van még időm eldönteni , mindenesetre hálás köszönet az infóért!
2016. febr. 25. 11:15
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt szabad megkérdeznem ,hogy ha vásárlás miatt kérdezősködtél végül mit választottál?
2016. febr. 25. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs nem voltam mostanában netközelben...

Nem magamnak kérdezősködtem, ismerős akart vásárolni, én csak szerelő barátaimat kérdeztem meg. Végül nem zafirát vett, rájött hogy elég neki egy astra kombi is :)

2016. márc. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!