Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi ez a hang az automba?

Mi ez a hang az automba?

Figyelt kérdés

Menet kozben morgos hamgot erzek mint ha tolatok az autoval ( kemenyeb a hang ) ha csak gurul az auto akkor nincs az a hang,ez tenyleg hogy a valto felujitasra szorul ? Nissan 2002-es , 120 km van benne ! a valto tokeletesen mukodik !

mi lehet a gond ? nem kerekcsapagy mert gurulaskor nincs zaj ...valaki tud segiten..



2016. febr. 25. 02:14
 1/10 anonim ***** válasza:

" gurulaskor nincs zaj ...valaki tud segiten.. "


-igen,ott nálatok egy autószerelő,elmegy veled egy próbaútra és ő megmondja mi a baj .....

2016. febr. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Menet kozben morgos hamgot erzek"

"gurulaskor nincs zaj"


Mi van??

2016. febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tolatáskor az egyenesen fogazott hátrameneti fogaskerekeket hallod, teljesen normális. Ha előremenetben is morog-darál felengedett kuplungnál, a nyelestengely csapágyai lehetnek a hibásak.
2016. febr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

bocsi az irasomra,nem vagyok magyar :)


Voltam egy szerelonel es azt mondta hogy a valto felujitasra szorul !


Ezert kell vennem uj kuplung szettet is , igy alkatreszekkel mind ossz 220 ezer forint !



Meg eri felujitani ? vagy vegyek valtot a bontobol ?


felujitas vagy bontobol ?


koszonom szepen, sok tisztelettel mindenkinek

2016. febr. 27. 21:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a szerelőt, hogyan mennyi lenne. Brutális munkadíja van egy váltó szétbontásának, cserébe tudod, hogy tényleg jó lesz, a bontott is széthullhat 1000 km után. Én sokallom a 220-at, nekem 88 ezer volt az összes váltócsapágy cseréje, a kuplunghoz nem kellett nyúlni. Ha neked az is cserés, akkor érdemes egyben a kettőt, mert nincs sok plusz munka vele. Ha szeretnéd még sokáig megtartani az autót, érdemes gatyába rázni (az enyém 2004-es, 168 ezernél volt a váltófelújítás).
2016. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Lehet be akarnak csapni mivel nem vagyok magyar,rohogtek a szerelok amikor a generator szijjrol beszelgettunk, en GUMINAK hivtam !


na mind egy.


Kaptam egy ajanlatott kb 160 ezer ossz vissz a felujitas..


nekem az a lenyeg hogx legalab 100 ezer km mehesek vele hiba nelkul,


te holl csinaltad meg ? ajanlasz valami javitot Budapesten ? neked is Nissan volt ?

2016. febr. 28. 08:52
 7/10 anonim ***** válasza:

160 már jónak tűnik, kuplunggal együtt.


Igen, az enyém is Almera, Pesterzsébeten csináltattam, de nem ajánlom, mert sokszor kellett visszavinnem, 7.5 hónapba telt, mire rájött a szerelő, hogy azért fossa folyamatosan az olajat, mert gagyi féltengelyszimmeringgel rakta össze. Gyári Nissan alkatrésszel meggyógyult, azóta tökéletes.

2016. febr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
melyik alakatreszt ajanlod ? Nipparts az gyari minoseg ! de ajanlod ? mert olceo :(
2016. febr. 28. 19:06
 9/10 anonim ***** válasza:
A Nipparts jó. Lengőkarból én is azt vettem legutóbb.
2016. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nagyon koszon , igy is lesz alkor...



koszi szepen megint

2016. febr. 28. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!